bugün

(bkz: fem dersaneleri)
(bkz: maklube)
(bkz: sohbet)
(bkz: abiler)
her gün 200 soru dersem yalan olur. üzülerek baba parası ama alınan burs için yapılan yoğun çalışma dershaneye gitmemek falan filan eğer şifren varsa rahatsın dershane seçimin özel femler olmalı ve siyasi düşünceni unut bu yıl kendini fethullahçı ilan et üniversiteye gidişin altın anahtarı.
çalış, çalış, çalış. ama adam gibi, verimli çalış. tüm gün oturup inek gibi çalışma. bir işe yaramaz vallahi.
(bkz: okunmuş pirinç)
çok değerli abilerim şifre verdi. öyle kazandım.
kitap sevgisi hatta aşkı.
babadan habersiz istediğin bölümü yazıp 4 ay küsmek. yöntemlerim iyidir.
bira, sigara ve bolca türkçe.
Ygs ye pek kasmamalı. Deneme çözmek ve zaman tasarrufu yapmak tek care.
Lysde iş değişiyor. Köpek gibi çalışacaksın. Kafanı kaldirirsan kafana kuş sicacakmis gibi duşun ve kafanı kaldırma. Ve lysye çalısmaya ygsden sonra başlama kafana gene kuşlar sicar. Ne kuşu lan dinazor sicar.

ilave not: ygs iyi diye Zekiyim nasılsa diye lysye çalışmamazlik yapmayın. 17binden 27bine düşersiniz ne olduğunu anlamazsiniz bile. Tecrubeyle sabit bu soylediklerim.

Not 2= defol git ders calis surtme bir yerde.
basketbolumu da oynadım dersime de çalıştım.mastürbasyonu hobi olarak yaptım.
aile baskısıdır. "kazanamazsan ecdadını sikerim" gözdağı ile yaşamak da çalışmak da zordu sözlük. sonunda ege üniversitesi beni kazandı. kep atarken mutluyduk ikimiz de.
günde 1.5 paket sigara ile stresten uzak bir şekilde sınava hazırlandım.
deneme sınavlarına bol bol girip sallama tekniğini geliştirdim.
test kitaplarının arasına iddaa bülteni koyup, oynadım.
ki bu benim favorimdir. süper iddaa oynardım. her türlü ligi çabucak öğrendim.
Zeka statiktir. Sizde var olan her daim ilerleme gösterir, değerini artırır. Düşük zeka da aynı seviyeyi korur. Sınava çalıştığımı söylersem yalan beyan olur. Ankara üniversitesi dil tarih ve coğrafya fakültesini kazandım. 2003 yılı Selçuk üniversitesi mezunuyum. Bu durumdan şu sonuç çıkar : zekamı seviyorum.
*edebiyat biyoloji gibi okuma derslerini derste not tutarak evde ise yazarak çalışın.yoksa aklınızdan uçar gider.
*bilgisayardan ve online oyunlardan uzak durun.
*tekrar yapın.
*hedef koyun.
*çalıştıgınız derslerle ilgili en az 20 soru çözün.
*özellikle edebiyatta çalıştıgınız her konudan en az 600 soru çözün. alın 3-4 tane soru bankası konu bitirdikçe sorularıda bitirin. edebiyatta bu şekilde başarı garantidir.
aşık olmuştum. platonikti işte. aşık olduğum kişi tıp fakültesi kazanınca bir titredim kendime geldim şerefsizim.
ayrıca kütüphanede çalıştım millet. anlarsınız ya.
bol bol facebook'ta oyun oynadım ve yabancı diziler seyrettim. biraz da ekol hoca'dan matematik dinledim.yaptım oldu.
(bkz: ıq) sonra da azim derim.
yoksa zaten boşuna uğraşmayın . ehe.
eksileyen arkadaşım; önce ıq, sonra da azim gerekecek. bana hak vereceksin.
resim yaparak girdim, kazandım.
Günde en az 8 saat uyku, en az 1 saat internet, 1 saat tv... Ve en önemlisi dersi derste öğrenin canlar, dinleyin hepsini.

Ha sonuç mu? Ankara sbf iktisat..
iki okuyup üflediler, sonra da şifreyi verdiler.
Günde en az 8 saat uyku, en az 1 saat internet, 1 saat tv... Ve en önemlisi dersi derste öğrenin canlar, dinleyin hepsini.

Ha sonuç mu? Ankara sbf iktisat..
düzenli olarak okunmuş su içip okunmuş şeker yedim.
yazarak çalışın. ana okulunda da ilk okulda da lisede de üniversitede de yüksek lisans yaparken de hatta bir kızla ilişki kurarken de yazın. sonra notlarınızı tarayın. başarının sırrı orada *
dershaneyi hiç kaçırmadan piç gibi çalışmak dersi derste öğrenmek dershaneyi asla takip ederken kaçırmamak.
otokontrolünüz yoksa engelleyicilerden uzak durun. kendinize güvenemiyorsanız bilgisayarı kaldırın . sms yapmayın . haftada 1 dizi hakkınız olsun en sevdiğinizi izleyin ve izlerken vicdan azabı duymayın. sabah erken kalkıp çalışırım deyip kendinizi kandırmayın. çalışın çalışın . eğer birileri size sık sık yaptığınız netleri kaç saat çalıştığınızı soruyorsa ondan uzak durun . başkalarıyla kendinizi kıyaslamayın kıyaslattırmayın gerekirse savaşın bunun için. ygs ye girin çıkın . aksama kadar gezin tozun için. ve sabah kalkıp ygs ye hiç girmemiş gibi lys ye çalışın.