bugün

Üniversitelerde pkk yandaşı sözde öğrenciler var.Üniversiteli pkklı yoktur diyen mallar bu fotolara iyi baksın.Bu fotolar bundan 4-5 sene önce çekilmişti.

görsel
efe aydal ege üni'den mezundur, kendisi bu bölücüleri podcastlerinde anlatmaktadır.
Her biri Şah-ı Merdan Ali gibi, Pir Sultan Abdal gibi, Seyit Rıza gibi hakkın peşinden olan genç temiz yüreklerimizdir. Siz onlara ne derseniz deyin, AKP'nin oyları eriyor, gençler Alevi ve Kürt kardeşlerine sarılıyor. Başörtülü kızlar bile bizim erkeklerimizdeki o sevgiyi görüyor, onların arasına katılıyor. Boğaziçi direnişi de aynı Celali isyanları gibi, Dersim isyanı gibi yüce bir amaç doğrultusunda yapılıyor. Tüm Türkiye aydınları bizimledir. Ağlasanız da boş...
benim okuduğum boktan ünide bile mevcuttu bunlardan. illa kendilerini belli ederler hatta kendileri tarafından tehdit bile edildim facebook üzerinden mesajlarla her yerdeyiz, şuradayız, buradayız, şöyle yapıcaz, böyle yapıcaz sonuç olarak bir bok yapamadılar. keşke yapsalardı da bi 7 cedlerini sikseydim. sülalerini sivri burunla üstlerine basa basa ezer geçerim.
Bir an önce üniversitelerden uzaklaştırılıp, ceza alması gereken sözde öğrencilerdir.
Ülkücüleri 28 kapısı olan güzel yurdumuzdan def etmek ülke geleceğine katkı saglar !.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar