bugün

- nilay ben senden çok hoşlanıyorum ya. çıksak mı napsak?
+ ben üniversitede kimseyle çıkmayı düşünmüyorum samet.. zaten çıkmak falan bana ters şeyler. 4 sene sonra gel o zaman düşünelim.

bunu diyen kız takriben 3-6 ay içinde birileri ile çıkmaya başlayacak, dahası terkedilecek, tekrar tekrar çıkacak, küskü içinde kalacaktır. yine de dönüp size bakmaz. 4 sene sonra sezon sonu indiriminden alabilirsiniz. isterseniz.. leke jeans malı gibi mezattadır o vakit. genç arkadaşlarım, bu cümleyi duyduğunuz an Nuh'un gemisine binen hayvanlar gibi böğüre böğüre kaçın. arkanıza bile bakmayın, taş olursunuz. bunu diyen kız sizi platonik bağlamak istiyordur. kafanıza iyice sokun bunu.
geçen yıl "hayır, bu yıl sınava hazırlanıyorum" diyen kızın üniversite kazanmış halidir. *
geçen ay içinde birliktelik teklifi ettiğim bayanın ima etmeye çalıştığı ve inceden s*ktir cektiği hede hödö... falan filan.
siklemeyen bir tavırla ısrar etmek olumlu sonuç alma şansınızı artıra bilir.
Ama pompaya varım.
Tipik kezban hareketi olup zamanla topluma kazandırılmaya çalışılır ama ne mümkün.
bu cümlenin ardından 3. sevgilisinden ayrılmış, 4. sevgilisine göz kırpmış olaylar bütünüdür.
(bkz: yok ebenin amı ali sami)
Bunu diyip tüm üniversiteyi elden geçiren kız yalanıdır.
(bkz: babam kızar)
'evlenene kadar kendime güvenmiyorum' sözünün cinsellik olmayan eş anlamıdır.
yalan amk çıkmıyorlar işte. o kızlar kimseyle çıkmıyor 4 yıl boyunca.
ben. çünkü sevgilim üniversite dışından ve onu bırakmayı asla düşünmüyorum.
Tukurdugunu yalatan cumledir.
üniversite kapısından girer girmez ilk gördüğü karşı cinse aşık olur genelde bu cümleyi kuranlar.
tepeden tırnağa yalan.
(bkz: melaba)
(bkz: bi daha düşün)
kızsa size eziyet etmeye devam edip başka biriyle çıkacaktır. erkekse yoktur zaten. yok ben görmedim.
'He herkesle gönül eğlendireceksin yanii!' Denilmesi gereken durumdur.