bugün

Böyle orta da oturan ve herkesle yarım muhabbet Edip belli bir grubu olan elemanlar var ya işte o model benim. Kızlar gelip kale sen niye cedric gibi saçın önde dolasiyorsun meydanda deyince hiç tarz sanırım diyorum ve sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi muhabbet ediyorum milletle. Bu arada saçım hala ben dönmeden köşeyi dönüyor.*
kimseyle muhattap olmayan, kafelerde sürtmeyen sessiz tip. bu halimle bile orospu çocuklarını kendime çekmeyi başarabiliyorum.

not : bu dönem okula hiç gitmedim.
Kişiliksiziz.
Sınıfta neredeyse herkesle muhabbeti olan, ikinci aşkını orada bulan ama o 2 yılın sonunda elde olmayan sebeplerle kaybeden, harçlığını cafede yada playstationda harcayan kişiliktir. O günler bir bitti hayatım kaydı.
genelde en önde oturan, 08:00-17:00 arası öğrenim hayatı dışında başka bir şeyle ilgilenmeyen, sınav zamanları sınava çalışmak için sabahlamayan, ödevleri ve projeleri aksatmayan ve zamanında teslim eden, ders notlarının ve kitaplarının eksiksiz olduğu, bölümdekilerin hiç sevmediği hatta ellerinden gelse öldürmek istedikleri ama sınav zamanları bölümdekilerin sahte kankası, sahte kardeşi olup not dilenilen(dağıtırdım tüm notları bölümdekilere, kimseden not saklamadım onlar her ne kadar sahte de olsa), not ortalaması 3.50’nin üzerinde olup bölüm ve fakülte birinciliğine oynayan,istediği ile konuşan,istemediği ile konuşmayan, öğretim üyelerinin ve öğretim elemanlarının sevdiği, saat 17:00’den sonra istediği gibi gezip-eğlenen o adamlardan biriydim.

not: bölüm birincisi, fakülte ikincisi olarak mezun oldum. yüksek lisans hayatımda aynıydı. şuan doktora yapıyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. *
En renkli kişiliktim.
Her zaman sessiz sakin bir tiptim. Cool takılırdım. Üniversitenin bitimine yakın "bu kadar zaman oldu bir türlü tanışamadık, sizinle tanışmak, konuşmak istemişimdir" diyen tipler oldu hatta.
Sürekli yerine imza atılan.
soru sorulduğunda cevap vermezse içten içe kendini yiyen, hafif (!) yüksek sesle konuşan, herkesin görünce anımsadığı ama hakkında pek bir şeyi bilinmeyen, sürekli kitapla gezen yegane kişilik.

bölümüm sözel olmasına karşın bir kişiyi elinde romanla görmedim 4 yıldır. oysa ben dersliğe girerken ancak ayrılabiliyorum kitaplarımdan...
sadece sınav için okula gelen, derse gelince bile arkadaşlarının alışkanlık olarak yerine imza attığı tip.
Hocam ders notlarina online erisebiliyor muyuz sorusunun cevabi evet ise finallere kadar derse gitmeyen kisilik.

yoklama alinan lise bozmasi universitelerde okuyanlar icin bunlar zor tabi.
bölümdeki arkadaşların çoğuyla arkadaşlığımız kafede, barda başlamıştır. aynı bölümde olduğumuzu bile hep sonra öğrendik. okula uyanırsam sınavlar için gittim ilk 4 sene. sonraki yıllarda da bitirmeye çalıştım. şükür bitti. arkadaşlarımı seviyorum. selametle bye.
Simsiyah giyinen, 1.92 boyunda, Harley Davidson bot, siyah pantolon, deri ceket ve içine kapüşonlu kombini yapan eleman benim. Kimse ile muhabbetim yok. Dışarıdan çok sinirli ve ürkütücü durduğum için yanıma gelen eden nadir oluyor, onlarla da ben muhabbete girmiyorum.
iki kelime, soğuk nevale.

Çok karaktersiz , yada birden fazla karakterli insan var . Heppinizin allah belasını versin samimiyetsizler.
en ön sıralarda oturan, çanı gökdelenlerle yarıştıran tip idim. pişman değilim ha aklım hala yükseltemediğim çanlarda.
Sınıfın çalışkan kız grubuna dahil fakat en rahat kişisi. 5li dost grubunun bir üyesi.
ön sırada oturan, hiçbir dersi kaçırmayan, arkadaşlarıyla konuştuğu tek konu dersler olan, kendi grubu dışında kimseyle iletişime geçmeyen inek tip benim.

ne yapayım, sosyal fobim var. Fazla açılamıyorum dışarıya doğru. Ehe.