bugün

ygs den tercih yapmak isteyen biri olarak bir takım sorularım olacak, anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba.
Rezerv. istedigini sorabilirsin ozelden kardesim
yardımcı olacak değerli yazarlar yok mu?
üniversite bazında değil, fakülte bazında araştırın tercih edeceğiniz bölümü, üniversitelerin içinde fakülteden fakülteye hatta bölümden bölümden çok farklı durumlar oluyor, buna dikkat edin, uludağ elektronik mühendisliğine gelmeyin bence.
Olalım . Tabi.
kesinlikle bu konuda uludag sozluk yazarlarina cok is dusucegini dusunuyorum. cunku tahminimce yazarlarin %50lik bir kismi belki de daha fazlasi universiteli. her yazar okudugu bolumle ilgili yada universiteyle ilgili deneyimleri, bilgileri elbette olmustur. Yani bu isi dalgasina universite okumayin vs olarak degil gercekten zorluklarini, imkanlarini, artilarini, eksiklerini en iyi orda okuyan biri anlatabilir. izmirli kiz yada kürt basliklari acmak yerine bizi bilgilendirirseniz gercekten tum lise mezunu yazarlari icin oldukca iyi bir fikir kaynagi olabilecegini dusunuyorum.
Cumhuryet üniversitesi tıp fakültesine geecek olan ülkücüler hiçbir şeyi kafaya takmasın. Ders notudur, yurttur, ortamdır her konuda yardımcı oluruz efendim.
itü kazananlar gelsin beni bulsun efendim.
Tebrik edicem.
AgahAhsglskfs yok yok bende ordayım.
karadeniz, iç anadolu, doğu anadolu, güneydoğu anadolu da okumayın.