bugün

sıkıntılı sürecin başladığını gösterir ,iş bulmak gerçekten zordur ,planlar yapılır ama bu planların çoğu boşa gider insanı deli eder iş bulma süreci geçmiş olsun .
Önlisans olarak son senem baya rahat bir sene bekliyor.
domalmis bekliyorum.
Seneye bir aksilik olmazsa dahil olacağım güruh. Açıkcası gelecek için endişem pek yok. Ülke nelere gebe o zamana kadar neler getirir neler götürür bilemezsin. Evet süprizler severim
3.5, 3.5, 3.5, 3.5.
Kpss çalışmayı düşündüğüm seneye ulaşmaktır.
son seneye kadar eller havaya modunda olup, mezuniyet töreninden sonra sudan çıkmış balığa dönülecek dönemin arefesidir.
yaşayacak son bir yılı olmaktır.

Sonrası 40 yıl kadar, haftada beş gün, sabah 8'den akşam kimbilir kaça kadar hep rezerve.
gelecek kaygısı mezun olmaya yakın artar.
dandik üniversitelerde öyledir. biz ödevleri yetiştirmeye çalışıyoruz.
ödevi derse kenarda dursun bizim bölüm için mükemmel olaydı. artık son sınıf olduğumuz için genelde hocam yada şefim derlerdi. devrecilik yapmadık da demeyiz.
2017 den beri şahsımdır. bu arada üniye de 2013 te kayıt oldum. seneye bitirmeyi planlıyorum çünkü artık uzatamıyorum :( yüksek lisansla askerliği uzatmaya devam etmeyi planlıyorum bakalım.
Üç sene takılarak geçti son sene o kadar çok alttan dersim var ki sanırım artık çalışmam gerekecek ama mutluyum tavsiye de ediyorum hem biz zaten yumurta kapıya dayanınca idrak eden bi millet değil miyiz nolcak.
Hayatımın en güzel senelerinden biriydi.

Tadını çıkarın arkadaşlar. Üniversite yılları başka oluyor. Yüksek lisansta o tat yok. Lisans bambaşka.

Ne yapsam bir de elektrik elektronik mi okusam acaba..
istisnaları hariç, bir çoğu için, iş bulma telaşı, yakın demek.