bugün

garip ve olabilitesi yüksek bir durumdur. karşılık bulunabilir mi? çoğu zaman hayır.
tüm hocalar yaşlı olması dahilinde imkansız olan olaydır.
mühendislik fakültesindeki öğrencinin bayan bir hoca görmesi durumu.
21 yaşında olup hazırlık sınıfında derse giren hoca olunca ona aşık olabilecek kişiler bulunabilir. ayrıca üniversitemizin bu hazırlık sınıfı hocalarının genel olarak 23 27 yaş aralığında olması da ikincil olarak bu durumun oluşmasına vesile olabilir.
ingilizceyi ana dilin gibi konuşmaktır.
sedef hocayı tanıdıktan sonra olagan bir durumdur diye yorumladıgım konu..
liseden ve dolayısıyla ölümüne liselilik görmekten sıkılmış kızların üniversiteye adım atmalarıyla çok daha olgun olan orta yaşlı üniversite hocalarınının bilgi ve kültürlerini görmesi ve etkilenmesi kaynaklı durumdur. aşk değildir sorun teşkil etmez ancak hocayı daha çok görmek istiyor diye dersi vermemenin bir anlamı da yok şimdi.
lisede öğretmenlerine aşık olan angut, öküz, mal ötesi kızların üniversiteyi kazanınca üniversite hocasına açık olmasıdır.
''bu gün 30 yaşlarında bir araştırma görevlisinden giyim tarzına hayranım demesidir.''

türk dili dersine gelen hocayı sikeyim.

bak ben de bir üniversite hocasına aşık oldum sayılır.

edit : kaçan orospu çocuğu niye sildin lan entryni ?

editin açıklaması : tırnak içerisinde yazan bölüm başlığı hortlatan , ayarı yiyince kaçan nickini hatırlamadığım orospu evladına ait , benden bilmeyin yani.
Yaz okuluna kaldı aşkımız ikimiz de şaşkınız.
boşuna olmayın aşka not vermiyoruz.
olur böyle vakalar rektör bey yakalar.
muta nikahi yapilmasi sart olan durumdur.
Bir biyoloji hocası var adamın bir karizması var ki geçerken bütün kızlarının ağızlarının suları akıyor.
aşk değil, hayranlıktır o.