bugün

sağ eline üniversite okutması gereken insan tipi(sağ el opsiyonel. yer yer sol el olduğuda olur)
(bkz: kızını üniversite yerine geneleve gönder dostum)
(bkz: nirvana dururken öküzlüğe giden insan)
çok büyük yanlış yapan insanlardır. madem bir ihtiyacınız var nirvanaya gidin beyler. *
uckuruna esir olan zavalli adamlar.
seks yapmaya giden adamlardır. nereye gittiklerini biliyorlar sanıyorum.

üniversiteye seks yapmaya giden yavşaklardan daha zeki olabilir bazıları, ihtimal var.
genelev ile üniversiteyi kıyaslayan ve bunu kızların vermesi gibi saçma bir kritere indirgeyen, dikkat çekmek isteyen ve komik olduğunu zanneden zihniyetin kötülediği adamlardır.
(bkz: college fuck fest)

okuyun, bakın üniversite de neler var. adamlar bunun festivalini yapmışlar.
madem eşitlikten yanasın pezevenk adam, önce hanımını gönderde bu eşitlik sağlansın. (bkz: şevki yılmaz)
üniversite okuyamamış, kompleksli, böyle tatmin olur.
milletin kızını üniversiteye düzüşmesi için götürdügünü sanan bir zihniyet tarafından yargılanan adamlardır.
Üniversite: eğitim yuvasıdır!
Genelev Malumunuz...

(bkz: ikisini ayırt edememek)
zaten kadınlar üniversite kapısında sıraya girmişler her geçen erkeğe veriyolar, ulan madem üniversiteye sevişmeye gideceksin o kadar masraf yapıp dersaneye gitmeye sınavlarla uğraşmaya ne gerek var direk geneleve git ...
(bkz: üniversiteli kızların hepsini yollu zanneden mal)
baktığı her yerde cinsellik temalı şeyler gören yazar söylemidir. genelleme yapmaktır. bazı bünyelerde bayanların ekonomik özgürlüğüne kavuşmuş, akıllı , bilgili olmasının hazımsızlık yaratmasıdır. başlığı okuyunca aklıma ortaçağ geldi. o zaman da bilim adamları büyücü ilan edilirmiş. millet çağ atlamaya uğraşır. biz hala kafamız geriye dönük ileri gittiğimizi sanıyoruz.*
ananın yatak odası dururken kerhaneye de gitme o zaman.
Üniversiteye gitmeyen bir yazar olduğu kesinleşmiş yazar zırvasıdır. Üniversite kızları her gece rüyasına giriyordur.
- Oğlum, ne o akşam yaramazlık mı yaptın, söyle bakayım hangisi bu akşam? (hınzırca gülme)
+ ya anne bu akşam 9 eylüldeydim.
- vay çapkın, daha dün akşam arelliyleydin dimi
Evet yazar kardeş, rüyalarını anlatmak için burasını çok mu aradın, ayar üstüne ayar ye artık kahvaltı niyetine.
silineceğini bile bile...
annesi,teyzesi,halası,kardeşi yakınından hiç kimse yoksa komşusunun kızı üniversite okuyan bir çok erkek verdır.onlara da mı orospu gözüyle bakıyorsunuz?kaldı ki,bir gün evleneceksiniz ya da evlisinizdir,eşiniz de mi orospu oluyor bu durumda?ne zor durumda okuyan kızlarımız var.şeyinizin keyfine harcadığınız parayla 1 ayını aç tok geçiren kızlarımız.evet yanlış durumlarda olanlarda var ama bu yine bizim yaramız degilmidir?onu kaldırmak varken ayağa siz orospu diyeceksiniz,bu kadar kolay öyle mi?unutmayın erkekler,kadını hanımefendi yapan da sizlersiniz,orospu yapan da.beyni sadece bununla çalışan erkekler siz ne oluyorsunuz peki?kadını erkek yapıyorsa orospu,siz önde gidenisiniz.kendi kendinizi yakıyorsunuz da farkında bile değilsiniz.
üniversiteyi genelev zannedenlerin düşüncesidir.
valla ben mühendislikte genel ev memuru * görmedim.
üniversite genelev değil eğitim yuvasıdır. bütün üniversiteli kızlara hayat kadını, bütün üniversiteli erkeklerede pezevenk muamelesi yapan bir zihniyet türkiye'de nasıl oluşturuldu anlamıyorum ama sonuç ortada eğitimsizlik ve cahilliği onur olarak kabul eden bir toplum.
ya üniversiteye gitmemiştir orayı kafasında bambaşka bir yere koymuştur ya da okuduğu bölüm bölüm değildir herkes sevişiyordur sadece( hangi bölümse banada söyleyin). ha birde şu amerikan üniversite parti videolarından izlemiş olma olasılığı vardır ama ülkemizde durum böyle değildir. yazar üniversite öğretim elemanlarını idari görevlilerinide töhmet altında bırakmaktadır. üniversite genelevse orda ki yöneticiler ne olur yoksa.
(bkz: geneleve giriş sınavı)
he bir de başlıkla aynı fikirde olan insancıklara ise şunu demeyi borç bilirim: *
üniversitenin bir eğitim yeri olduğunun farkında olan adamdır.
üniversitenin eğitim kurumu olduğunu bilen akıllı adamlardır.
(bkz: katiyen yalandır efenim şahitleri var)