bugün

abi valla can sıkıntısından yazıyom bu mektubu. zaten iş mektup olunca bizim sözlükte format morvat pek siklenmiyo, rahat rahat içini dökebiliyon yani. e hal böyle olunca bende içimi boşaltmak istedim naçizane bünyenize.

evet sayın başkanım; kahvelerde, meyhanelerde falan fenerli olsun beşiktaşlı olsun sizle çok pis daşşak geçiyorlar. neymiş efenim ' o drogbayı getirsin, sahaya inip o zencinin çükünü ısırmazsam adam değilim' diyorlar. ellerinde biralar ile erol taş gülüşü yapıyorlar.

abi lütfen getirde şunların ağzı kapansın. hatta reyes'ide getir, 4 gün sıçamasınlar.

büyüksün abi, yaparsan bi sen yaparsın. at elini çantana, bak cebine demiyorum çantana diyorum. para bok gibi sende, hadi abi millet ünal aysal görsün, ver coşkuyu ver küsküyü abi.

çatlasınlar amuğu yiyim.

saygılarımla;
Ünal Aysal'dan açık mektup :

Sevgili kukla ; mektubunu aldım ; öncelikle belirtmeliyim ki sen ve daha nice galatasaraylıyı beklentiye soktuğumun farkındayım ama inan benim bi kabahatim yok ; ekranda forlan'ın f sini görse "aha aldık adamı" diye ortaya atlayan dalyaraklar herkesi havaya sokuyor sen de hevesleniyorsun doğal olarak , yoksa bizim zaten onları alacak ne paramız var ne taşşa.. neyse... gelelim çanta mevzuuna; öncelikle çanta işlerine ben değil kıvanç abin bakıyor ; ayrıca "sende para bok gibi demişsin" alakası yok hafız onlar benim kefen param...

drogba konusunda ise çok ciddi çalışıyoruz ; burdan chelsea taraftar forumlarında istanbul'un tarihi mekanlarının ve plajlardaki karıların çıplak fotoğraflarını paylaşmak suretiyle drogba'yı ikna etmeye çalışan taraftarlarımıza da selam gönderiyorum , biraz daha uğraşırlarsa tamamdır bu iş (yalnız fenerlilerin araya karıştırdığı ajdar fotoları işi bozabilir ; halledin onları )

son söz olarak , "kahvelerde , meyhanelerde beşiktaşlı ve fenerli arkadaşlar bizimle dalga geçiyor" demişsin , sana abi tavsiyesi transfer sezonu bitene kadar öyle kalabalık ortamlarda galatasaraylı olduğunu belli edip kendini ezdirme ; en azından yeni transferlerimizi yapana kadar idare et ; bak ufjalussi mi dir nedir o'nu aldık şimdi de 35 yaşındaki van nistrelooy'un peşindeyiz(bu transfer aramızda kalsın) o'nu da aldık mı çıkar atarsın havanı..

büyüklerin ellerinden ; küçüklerin gözlerinde öperim ; herkese selam.. k.i.b bye !

Ünal aysal reyiz...
sevgili ünal, çok kısa tutacağım.

senin aklının yakıtının para olduğunu bilmeyen yok. bugün fatih terimin milli takıma transferine "milli menfaatler" sebebiyle ses çıkarmayacağını söyledin. sen öyle biri değilsin, tff den karşılığında 10 milyon euro almadan fatih terimi bırakmazsın. sen milli menfaatleri düşünecek en son adamsın ve lütfen böyle devam et.
Üşüyoruz reis, geri dön.

Futboldan anlamayan, medyaya aldanan güruh karalasa da seni biz arkanda durduk. Bizler için dön tekrar.

Borç varmış sanki bu takımın borçsuz zamanı vardı. Süperlig'e kurduğumuz krallığı, şampiyonlar ligi'ne aşinalığımızı özledik.

Bu takım kör topal gidiyorsa yine senin kurduğun kadronun kırıntıları sayesinde.

Senin vizyonun yeter bu ruhsuzlara.
Geri dön reis, geri dön büyük başkan!

Edit: kuşlar nedense pek sevmez başkanı. Onun borcunu dursun ödüyormuş.

Bu takımı borçla aldı, borçla bıraktı.

Ki takımın başında olsak 5.yıldıza koşuyor olacaktık belki.

Başkan geri dön!
bu adam döneminde
3 smp ligi katılım (2 kez gruptan çıkma)
3 Türkiye
3 ziraat
2 süper kupa aldık

gelen paranın haddi hesabi yokken kulüp bir anda avrupa finansal fair play cezasi aldı.

syn Ünal aysal bunun mantıklı açıklamasını yapın. taksimde beni ziken yokmu diye bağıracagim.

not:rakamlarda hatam olabilir doğrusunu bilen varsa aydinlatsin.
çilek mevsimi geldi, sen gelmez oldun.