bugün

(bkz: gaz verme başlıkları)
ülkücüleri gaza getirmeye çalışan yazar beyanatidir.
Liderleri devlet bahçelinin 80 öncesi olaylara bizzat tanık olması nedeniyle eylemlerden uzak durmalarını sağladığından dolayı gerçeklik payı bulunan ifade.
ülkücüleri sokağa çekmeye çalışan anarşistlerin çabası boştur.

ülkücü için önce devletin bekası gelir. 70-80 arasında ülkeyi anarşistlerden korumak için 5000 şehit veren ülkücü camia darbedeb sonra sırf milletini ve devletini sevdiği için malum şahsın denge kurmak için "bir sağdan bir soldan astık" sözü gereği suçsuz yere idam edilmişlerdir.

yine de kafanızı yormayın memleket ve millet zor duruma düşerse ülkücüler yine canını feda eder.

ama gezi olayları, 1 mayıs gibi saçmalıklara ayıracak vakitleri yoktur.
Evet çok pıstırık pıtırık pırıkık pıstırfık... hay amk.
Kurt puslu havayı sever ortalık biraz daha bulansın biraz daha karışsın göz gözü görmesin siz onların nerden indiğini bile anlamazsınız.
gezide pkklılarla vatan kurtardığını sanan gavatlar! rusların tohumlarıyla büyümüş halkların ortak piçleri! klavyeden bizlere sataşmayı bırakıp yedikleri bokların hesabını versinler.

türkçü turancı ülkücü gençlerin vatan severliğini analarına sorsunlar iyi bilirler bizim tokmağımızı.!
Öyle istendiği için bu şekille gelen gençlik.Sağ olsun Bahçeli.
Tıpkı chp seçmeni gibi bunlar da.
(bkz: alanya da ülkücüler hdp binasını bastı/#28957812)

Bana pek öyle gelmedi. *
Kavgada hep kaçarlar bunlar.
cahil beyanı. ay kıyamam sen yeni doğdun ve gaza mı geldin. ay canım benim yerim o yanaklarını senin. sen pısırık mı bulurmuşsun ülkücüleri. tontişim benim. gel sana göstereyim ben pısırığı yavrum benim. gel bakalım aynı anda 3 insanı derisini yüzmek nasılmış gösterelim sana.
Bin insan kürde benzeyen bir türke saldırır ve bu gerizekalılar cogu zaman ülkücü mesela. Yada bin kişi bir koreli kıza saldırır ve yine bu pısırıklar ülkücü.
(bkz: hiç ülkücü dayağı yememiş olmak)
Gel güzelim bende seni uçuruyum.

Ülkücü dayağı yememiş; tek başına birşey yapamayıp kaçıp miyoz bölünüp gelip dövmeye kalkan malum ırkın ülkücüleri kışkırtmak adına uydurduğu iftiradır.
Fistan giyip sokağa çıkmıyor diyemi pisirik oldu senin kafa çok ters çalışıyor.
Adamlar vandal olmayı pısırıklık karşıt anlamı sanıyor. Yazık. Şiddet çözüm değil lan.
doğru beyandır. ülkücülerin geneli en az 10 kişi olmadan saldırıya geçemezler.
Evet ülkücüler size göre sanki biraz pısırık kalabilir. Çünkü bir ülkücü devletine zarar vermez. Yeri geldiğinde hiç bir engel tanımadan durdurulamayacakları gibi yeri geldiğinde yerinde beklemeyi iyi bilen nadir insanlar arasındadırlar.
hiç bire bir ülkücü görmemiş yazar beyanatı.
Son zamanlarda olan olaylara bakınca sanki'den Biraz fazla olan durum.
(bkz: adaletinin amına koyim derya)
Ortalık karışık ülkücüler sus pus.
sen çat pat, baban iyi bilir ülkücüleri.

https://www.youtube.com/watch?v=Tk7VwfdGg9I
Bugün bir daha ortaya çıkan durum.