bugün

Ülkücüleri bilmemde ülküçülerin hiç faydası yoktur.
türkçe alfabeyi bildikleri bir gerçektir.
(bkz: ülkücü)
(bkz: ülküçü)
vatanı milleti sevip atalarımızın şerefiyle koruduğu bu topraklara sahip çıkmak için elinden geleni yapmaktan başka daha nasıl güzel bi başarı olabilir ki.türk,laz,çerkez,kürt demeden vatanımızın bütünlüğünü korumaya çalışan herkes ülkücüdür kanaatimce. ülkücü insan türk bayragını canından çok seven herkesi bağrına basar kardeş olduğumuzu oyuna gelmememiz gerektiğini bilir.düşmanını yüreğiyle korkutur vatanı için ,milleti için haksızlığa dur demek için ve düşmanlarının kökünü kurutabilmek için canını feda eder.
polis kankasından aldığı silahla türk bayrağı önünde resim çektirmektir.
esip gürleyip bir arpa boyu yol alamamak.
UEFA kupası. lan siyasi bir camianın nasıl bir başarısı olabilir? ha eğitimsiz, cahil, çıkarcı, yüzde 10 vatan haini, yüzde 30 falan da vatan haini sevicisi olan bir ülkede iktidar olmak başarı ise o kalsın.
ülkemizin sigortasıdırlar. beğensek de beğenmesek de bu böyledir.
Çanakkale zaferini anmak için gittileri Çanakkale gezisinde kiz mevzusu için birbirlerine girmektir. benim gördüğüm bu kadar.
Sürü psikolojisini uygulamali olarak göstermektir.
70-80 arasında "maşa"lık yaparak ödüller aldılar, sonra ortada kaldılar. Bu kimine göre başarı sayılabilir belki. Ben katılmasamda.
5000 şehit vermelerine rağmen hiç polis ve asker kanı ellerine bulaşmamıştır.
Solun fırladığı dönemde büyük bir anti-tez oluşturmaları ve dengeyi sağlamalıdır.
Dikkat edilirse halkın genel yapısını en çok ülkücü düşünce yansıtır -doğruluğundan, yanlışlığından bahsetmiyorum -
Çünkü çoğunluk müslüman, türk, gelenekçi ve vatanseverdir.

Not : Kavramları deşmeden algılamalı.
Soğuk savaş yıllarında Anti-komünizm propagandaları ile pohpohlanması, sonra da mendil gibi kenara atılmasıdır.
milliyetçi ideolojiyi takip ettiklerini iddia edip eski kız arkadaşı yeni bir erkek arkadaş edindi diye ocağı o çocuğu dövmek için toplamak.
Amerikan güdümünde üç beş komünist avlamaları.
bu ülkenin teminatıdır ülkücüler. Tengri biz menen.
Zamaninda ulku ocaklarinda yetisen polat alemdarlari, su siralar mesai donusu kahvehane masalarinda sigara ve cay esliginde okey oynarken gorebilirsiniz. Kendilerinin en buyuk basarilarini da soyle bir dusunup yazayim dedim ama, aklima gelen tek sey devlet bahceli mitinginde uuuuu diye ulayip ocaktan atilan yavru kurttan baska bisey degildi.
abdullah çatlı'nın söylediğinden emin olmadığım, "bırakın eyfelin tek bacağına c4 döşeyip patlatayım" sözünü paylaşmaları.
Kahveye gitmek, çay içmek ve bıyık bırakmak.
(bkz: ülkücü kız bıyığı)
Genel itibarı ile hiç bir başarıları olmayan 3 bilemedin 5 çapulcunun topluluğu ve zavallı masum insanlara karşı kendini bişeymiş gibi gösteren ....dır.
Nobel ödülü.
(En büyük demek de güç tabii ama bu da bazı tahrikçilerin zoruna gitmesine yetecek bir başarıdır.)
tıp alanında nobel...
(bkz: aziz sancar ın ülkücü olması/#29734464)

ülkeye nobel getirdik hemde hainlik yapmadan daha ne isterseniz ?
beyaz çorabı bıraktılar mesela.
nobel almış olmak?
(bkz: aziz sancar)

au revoir ezik !