bugün

yanlıştır hiç bir şeyden kimseden korkumuz yoktur Allah tan başka.

edit: ooo bu durum birilerini fena rahatsız etmiş.
öyle bir şey olmadı olamaz da dediğim olaydır. yanlış bir önermedir.
yahu devrimci karargah örgütü millitanının devletin adamı olduğuna inanıyorsunda etimesgutlu bozkurtlar yazısının dövizini tutanların devletin adamı olduğunu niye tefekkür edemiyorsun a be hıyar demek gereken durumdur.
mhp akp'nin g*t yalakası oldugundan dogal bir durumdur...
yoktur oyle bir durum...

daha once soylemistim yine soyluyorum.

ülkede itleri temizleyecek başka kimse yokmu ülkücülerden başka. lafa gelince hepiniz ülkücülerden çok kahraman kesilirsiniz ya hani bu seferde siz temizleyinde görelim.ülkücüler temizledi şimdiye kadar da ne oldu kaç kişi vefa duydu ülkücülere, pislik temizlendikten sonra hepiniz ülkücüleri katil faşist diye yaftalamadınız mı !?yok öyle yağma ülkücüler sokaklara inmeyecek çok biliyorsanız kendiniz inin temizleyin pisliği biz oy vermedik bu akp iktidarına kim verdi sorumlusu onlar...ha ülkücülerden medet umuyorsanız şayet onunda yolu sandıktan geçiyor, mhp tek başına iktidar yapsın bu millet bakalım o zaman bir tane it çakal kalıyor mu bu ülkede
akp denen çıkar örgütü içinde olup çıkarları zarar görmesin diye akp'nin yıkılmasından korkmalarıdır. 12 eylülden sonra ideallerini* bir yana bırakıp çek senet mafya işlerine bulaşan ağababalarının yolundadırlar maalesef.

bir zamanlar böyle bir tanesiyle konuştuğumda, "kürtlerin akp içinde etkin olmasını önlemek için akp'ye üyeyim" gibisinden bir yalan söylerken, yüzünde bir kızarıklık belirir gibi olmuştu. ya da bana öyle gelmişti.
yancıların en büyük korkusu.
doğaldır. ülkücüler zaten türkleşmeye çalışan ama bunu beceremeyen arap soylu kişilerdir.
ülkücülüğün türkçülükle rasyonel bir bağlantısı yoktur. akp yi desteklemeleri şaşırılmamalı.