"tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış "atasözü sanırım durumu izah eder.
Evet siz kürtler ülkücüleri karalıyacak bir olay buldunuz.
Ayyyy götüm.
görsel
Bizde seni sevmiyoruz senin sevgine ihtiyacımız da yok.
nolur sev diyen var sanki amk. yersiz bir beyandır.
insanlar hangi dünyaya kulak kesilmişse öbürüne sağır demiş ya şair. şunu anlayın artık: kimi kırmızı elma sever kimi de yeşil elma ama elmanın kırmızı veya yeşil olmasıyla çürük olması arasında hiçbir alaka olmadığını bir gün anlarsak belki o zaman ideolojilerden sıyrılmış bir anlayışla birbirimizle yaşayabileceğiz.
amk, ülkücüler berkinimi sevmiyormuş? devlet bahçeli berkin elvani savundu. link: http://www.haberturk.com/...n-berkin-elvan-aciklamasi

not: akpliyim
evet mhp lideri berkini anarken hepimizin kaybı derken, tabanındakiler dinlememiş demek ki hepsi berkine ak troll gibi sövüp sayıp gidiyor , oradakiler ya ak troll ya da ülkücü değil ! ama berkinimize kıyanlar adam değil onun bunun tipsiz veletleridir!
ben onların şu huyunu sevmiyorum, kendilerine laf denilince hemen kişiyi pkk' lı yapıyorlar, ulan ikinizin de ölmesi umrunda değil bağzılarının. neden pkk' lı oluyor millet? yok solcuysan pkk' lısın, yok hümanistsen pkk' lısın. ya geçin bunları bu ülkede kimse sizi sevmiyor diye kürtleri sevmek zorunda değil. ha kürt milliyetçisi, ha türk milliyetçisi bana fark etmez. ikisi de faşisttir derim.
bunun solla sağla ilgisi yoktur. hümanist olmakla da, zaten hümanist biri milliyetçileri faşist olduğu için sevmiyor, yani insana zarar verdiği için.
yani hayatta sadece ülkücü, pkk' lı yok. ya pkk' lı olacaksın ya da ülkücü olacaksın diye bir şey de yok.
berkin elvanlara laf ettikleri için, ikiyüzlü dönek oldukları için sevmiyorum net!