bugün

Boş beleş zatlardır.
Kullanışlı geri zekalılar topluluğu. Net.
Hükümetin, imralı canisine yeniden sayın demeye hazırlandığı seçim döneminde tepki koyacaktır.

Her şey çok güzel olacak...
Bo$ bele$ tipler.
baş goymuşum dürkiyemin yoğlunağğğ
dırn dırn dın dırrnn dırn dın.
Zamanın da düşüncemin ülkücülere yakın bir yerde olduğunu düşündüğümden üniversite de ocaklara katıldığım aynı hızla soğuduğum yerdir bilmiyorum belki de orada öyle yapmacık gelmişti bana tavırları kendilerini kabadayı zannetmeleri felan saçma sapam muhabbetlere girmeleri ayrı bir konu ama genel bakıma çok delikanlı insanlar da tanıdım bunların için de ahmet kayayı gizli gizli dinleyen de vardı hergün küfür eden de. O günden sonra siyasetten o kadar uzak oldum ki belki de şuanki düşüncemin kaynağı o zamanlardır. Siz siz olun öyle lisede felan ocakmış katılalım felan işlerine girmeyin adam olun okulunuzu bitirin. Vardı lisede öyle 30 kişi toplanır hep birlikte bağıra bağıra bişiler derlerdi amk sivilceli ergenleri utanıyolardır şimdi yaptığı o barzoluklardan umarım...
görsel
Bu ülkenin “ dağına, taşına” öleceklerini iddia ederler.

Ama bu ülkenin dağı taşı hiç edilirken çıtlarını çıkarmazlar...
Çok komik bunlar.
Geçen bunlardan birisi türklerin kökeni sanarak gidip darwin'in türlerin kökeni kitabını almıştı wgasrwc
Bellerine silah takmak ya da 15 20 kişi adam dövüp mafyacılık oyna dışında bir numarası olmayan oluşum. Bu yaşıma geldim hiç tek başınayken delikanlı olanını görmedim.
Yıllardır siz milliyetçisiniz diye kandırılan kesim. Şu ara çakma başbuğları, her türlü milliyetçiliği ayaklara altına aldığını söyleyen bir adamı yalamakla meşgul olduğu için, az olsalar da bir kısmı bu durumdan utanç duymaktadır.
Sanki bu ülkenin askeri, polisi yokmuş gibi Türkiyeyi kendilerinin koruduklarını sanan liseli topluluğudur.
biraz milliyetçilik, biraz ümmetçilik karması yapay bir ideolojinin mensupları.
deniz gezmiş kadar bu ülkeyi seven ve emperyalizme karşı gelen insanlardı.
oysa şimdi...
toplumda yaşanan dejenerasyon en çok onları (bizleri) vurdu.
Sosyalist egosu diye bir şey var sanırım beyni 100 gram havası 500 gram. Bir boka derman olsanız gam yemeyeceğim. Ülkedeki herkes birbirini suçlamakla meşgul ama iş yapan yok kodumun yerinde.
bizim kampüse de gelirlerdi arada. bozkurtçuklar dhdjdjjd.

https://youtu.be/kfu6J7MSblk
görsel
Bence yanlis ideolojiye sahiplerdir. Hiç bir irkin diger irklardan ustunlugu veya eksikligi yoktur.
görsel
Ümmetçi topluluk. Arka lastiğin suriyelilere vatandaşlık verilsin demesiyle kanıtlanan olay.
görsel
üniversite ve kyk yurtlarını pkklı köpeklere dar eden vatanımızın sigortası gençler. var olsunlar.
1980 öncesi dönemin idealizmi , dava adamlığı parti yönetimlerinde kalmadı. Gençlerde teşkilatlarda var ancak belli bir yere gelince kalmıyor maalesef o idealizm.
görsel
Bir ülkücü macerası.
Gariban köy çocuklarıdır .

iradeleri yoktur .

Devletin içindeki Amerikancı

Gruplar bunları kontrol eder .

Sevimsiz işler yaptırır . kullanır

Atar .

En çok birbirlerini döverler .

Bahçeli dahil , mhp li , ülkücü

Olup , ülkücülerden dayak

Yemeyen kimse yoktur .