bugün

Akpli olmak.
Irkçılık dışında her şeyi yapmak.

Tesbih çekmek, çay içmek, ümmetçilik ile sentez yapmak, ramazanda oruç tutmayanlara saldırmak...
ülkü kavramını bilmekle işe başlamak olabilir.
Soytarı olmak yeterli.
4 adet vesikalık
2 adet permatik
arko tras köpüğü
bir çift kundura
bir çift beyaz çorap
bi adet tesbih
ile en yakın il ilçe binalarına başvuru yapabilirsiniz.
Her ülkücüyüm diyene kanmayın.

Ben lisedeyken ülkü ocakları sınıf başkanıydım bedava muratti mi de içtim, hiç bir zaman kavga da etmedim, küpemide takdım, kimseden de bir tek laf da duymadım.

Gerçek ülkücülük dışda değil içte olur.

Ünvanım: Haydarpaşa ülkü ocakları sınıf başkanı.
Burdan hepsine selam olsun.
Oncelikle bıyık birakmak boyle alt dudaga kadar inmesi gerekir. Tesbih de şart.
fetö, pkk, dhkp-c sempatizanı olmamak.

o kadar malsanız siz kendinizi patlatmadan ülkücüler sizi tokatlayarak sık sık uyarır.
Sürekli atarlı konusmak. Herkesle kavga etme icin can atmak. Her seyi bildigini sanmak. Içip sıcmak. Ülkemizde tüm pezevenklere mafyalara bi gidin konusun bakalim hangi partiye oy veriyorlarmis. Cogu bu kisiler hep ülkücü oldugunu soyler. Eski ülkücülükle simdiki ülkücülüğün alakasi yok.
gömlek, sigara, çay, sarı dişler, kabalık.
Abdullah çatlı ve yeşili idol alııyorsanız tebrikler size de bi ülkücüsünüz.
Devlet Bahçeli başkanlık sistemini savundu diye ülkücülere ağır hakaretlerde bulunanlar var, beni çok sinirlendiriyorlar.

Ulan salaklar, o adam "evet oyu vereceğim." dedi diye ülkücüler de "evet" oyu mu verecek? Bu ülkede ırkına, dinine, atalarına, vatanına en çok değer verenler ülkücülerdir.

Bir insanın fikir yapısı 180° değişti diye büyük bir topluluğun fikir yapısı değişecek değil.

Aklınızı başınıza devşirin, adam akıllı yorumlar yazın.
Ülkücü olmak için vatan sevgisi gerekir her şeyden önce. Ülkücü'lerde her zaman bu vatan sevgisi olmuştur. MHP'li vekillere Ülkücü diyemeyiz; yani büyük bir çoğuna. Ülkücü olanlar zaten istifa edip başkanlık sistemine hayır oyu verdiler Büyük Millet Meclisi'nde.

(bkz: Profesör Doktor Ümit Özdağ)
(bkz: MHP Genelbaşkan Yardımcısı Atilla Kaya)
vicdan, şuur ve her durumda dogruya dogru, yanlisa yanlis diyebilecek mangal gibi bir yurek.
ince belli bardaktan çay içilmelidir.
Ülkücü bıyığı bırakın,tesbih sallayın, sivri burun ayakkabı giyin,osmanlı tuğrası olan bir yüzük takın sonra bir çay söyleyin tebrikler ülkücü oldunuz.
Bence ilk başta Ülkünun amacını öğren.
gerizekalılık, düşünmemek, sorgulamamak.
akp ye gönülden bağlılık yemini etmek, tayyip e iman, istikameti kaçak saray.
ADAMLIK.
EFENDiLiK.
YiĞiTLiK.
BiRAZ DELiLiK.
'DELi GiBi SEVMEK RUHUMUZDA VAR(CcC)'
SON MADDEYi ÇOK ÇOK DUYARIM. ÇEVREMDE Ki ARKADAŞLARIMDAN.
Ara sıra aklıma takılıyor.

Şimdi ülkü bir amacı olan insanlar demek değil mi ? Sahi bu bizim kendisine ülkücü diyen insanların amacı ne bilen var mı ?
Ülkücü diyince aklıma mhpli geldiğinden pozitif bakamadığım hede. Irkçı müslüman olmaz. Haliyle MHP fos. Ama ülkü gerekli bişeydir. MHP ile olmasa tabiki.
Fikir üretimi ve özgür düşünmeyi kısıtlayan bir beyne sahip olmak.
Hepsi için demiyorum. Bahsettiğim güruha dahil olmayan ülkücüler bana hak verecektirler.
Rahat kullanılabilmektedir.
Evet çünkü ocakta herseyi öğretiyor olabilirler ama bu sistemin onları da kullandığı ni sanırım ogretmiyorlar.
bir adet dondur.

çünkü ülkücü olmak göt ister.