bugün

elleri dert görmesin yiğidimin. dünya'dan bir domuzu eksiltmiştir.
Sevindirmiştir. *
Mikrofondan mı nedir bilmiyorum atış sesi av tüfeği gibi çıkıyor, diğer nokta üstünde duracağım böyle dürbünü ben daha tsk da görmedim. Ben de hakkari deyim monte hamiline genelde tsd takılır. Bu dürbün şarjörlü av tüfeği alıp üstünde zenci yarrağı büyüklüğünde dürbün takan yurdum avcılarının işi gibi duruyor. Hadi onu geçtim elindeki tüfek keskin nişancı tüfeği değil. Bi accuracy olsa inşetir mesela o da böyle taşınmaz. Kanaa dürbünleri standarttır. Hk 33 gibi silaha da bu takılmaz silahın doğasına aykırı zaten.

Yani bu neyse ben bi çük anlamadım.
türk silahlı küvetleri hiçbir idolojiye sahip değildir. olamazda. görevi türkiye cumhuriyetini korumaktır. bir idolojiye sahipse bir asker askerin erdemsizliğindendir türkiye ye olan saygısızlığıdır. bayrağa olan küfürdür.
Çekemeyen anten taksın öyle ya da böyle taktik maktik yok bam bam bam.
diyelim ki gerçek ve diyelim ki türk askeri;
kabak gibi duran hedef halindeki teröristi tek atışta, o mesafeden vurmanın neresi ouwwww helal aslanım olmuş orayı anlamadım.

şöyle bir şey olma ihtimali yok mu?
rehin alınan teröriste git te oraya sıç gel dedikten sonra tak indirmiş olamazlar mı?

daha yazacağımız o kadar ihtimal var ki?!

kusurabakmayın arkadaşlar olay gerçekleşme ani itibariyle hiç inandırıcı değil. materyal noksanlığı ve hedefin pasifize halde bulunması bizi bu kanıya götürüyor.

görüntünün arkası, önü yok. at finke linkiyle milletin duyguları üzerinden umut tacirliği yapmayın amk.
insanlarda pkk bitti filan sanacak.

olacak iş değil.

(bkz: cs go)
leğeni, maşrapayı kapan gelir şimdi.
http://www.youtube.com/watch?v=RpKY_jvCVxk
Türk olduğunu nerden çıkardınız liveleakten alıntı bu video.
imha değil itlaf diyebiliriz.
Bir an Counter strike seyreder gibi hissettim kendimi...
beni orgazma ulaştıran video, bir de counter strike'daki head shot ses efekti koyulsa süper olur aslında. youtube'da orospu çocukları nasıl imha edilir diye eklenmeli.
görsel
bence çok paylaşmamak gerek yine de. Çünkü belli ki teslim olmuş terörist. (Şimdi beni terör örgütü sempatizanı ilan edecek bir dünya orospu çocuğu çıkacaktır.)

Teslim olduğunu nereden biliyorum. Siper almamış açıklıkta kabak gibi oturuyor muhtemelen yaralı. Çünkü askerimizin seslendiğini biliyoruz. Videonun tam orasının sesi yok, belli ki ayağa kalk diyor. ki tam o ses kesildikten sonra yavaşça ayağa kalkıyor.

sonrası malum indiriyor.

2 kadın teröristi götürüp başlarına sıktıkları görüntü de bunun gibi. Bunları yayınlamayın olum bu hevaller zaten abd desteği alıyor.

Olayı bilmeyen herhangi birinin tepkisi farklı olur. Bir öğrenemedik şu olayları aq.
Aslandır aslan.
Vur bozkurdum vur tilkiye, vur yükselsin Türkiye.
işte geliyor özel harekat.asil kanlı türkçü yiğit.var ol!kutlu ol!
Vurdukça sözlükteki orospu çocukları ortaya çıkmaya başlamış.
nefes alış verişi, sadece silahın görünmesi ve üstüne ormanlık bir alanda bulunması far cry oyundaymışım gibi hissettirdi.

gerçekten film yapsak böyle sahne çekemeyiz ama gerçeğini yapıyoruz.
tetiğine,eline sağlık yiğidimizin.
dünyadan bir bok çuvalı göçtü....
Twitter linki olduğu için göremediğim ve sırf bu yüzden kahrolduğum an. Allah rızası için söyleyin bu da mı gol değil?
temiz iş çıkarmış, eline sağlık.
Aslan parcasi yeminle gurur duydum.
bazi psikopat tiplerin sevinip zevk aldigi andir.

boyle seyleri nasil mideniz kaldiriyor hayret. ben bakamam buna.
tek atış, tertemiz.
aslanım benim, allah ayağına taş değdirmesin inşallah.

birazdan hevaller ağlamaya gelir başlık altında.
mermilerine kuvvet dediğim andır.

dur gizli pkklı oçlar gelip eksiler şimdi. götlerinde patlıyor çünkü bu mermi.

lan ya. bak hevaller klavyesine davranmış bile.