bugün

ulkere cokmek icin kurulan bir tezgah diyecem ama ulker hisselerinin buyuk kismini italyanlara satti, murat ulker yurt disinda geri de gelmez artik, is bu reklami kimin hazirlattigina bakilmali.
cumhurbaşkanı ile ülker iş ortaklığı yok mu bu nasıl bir curcuna?

ülkede ilginçlikler çok.

t; düşündüren iddialara sebep olan reklam.
Milletimizi meydanlara, havaalanlarına davet ediyorum.
Ürkütme maksatlı reklam. Küçük kardeş olarak hiç ürkmedim Ülker amca.
görsel

Ülker ? Darbe ? Çikolatalarla la mi ?

Bakın arkadaşlar durumu size anlatayım.

Erdoğan yıllardır bir korku imparatorluğu pesinde. Kısmen basardı ve bunu kalıcı olarak yapmak istiyor. Artık birilerine fetocu damgası vurmak icin yer arıyorlar. Gecen Alman milletvekillerine bile fetocu dediler mesela. Yer arıyorlar artık kime fetocu desek diye. Kimse kalmadı kalmadı şimdi de çikolatalara fetocu demeye başladılar.

Ak troll ler Erdoğan ı Abdülhamit e benzetiyor ya bakın ben de bir benzerliklerini buldum.

2. Abdülhamit baskı ve sansürle muhalif ittihatçıları öyle kendisine dusman ediyor kı hep indirilme korkusu yaşıyor. Erik jan juhren söyle der: Abdülhamit öylesine korkardı ki, Üsküdar'da talim yapan toplarin Topkapı'ya çevrili olması titretirdi onu. O topların bir gün kendisini vurmasından korktuğu icin barutlu değil dandik toplar kullandırmaya başladı.

iste Erdoğan'ın korkusu da bu. Öylesine korkuyor kı ! Edip Akbayram diyor ya 'korkuyorlar sevmekten korkuyorlar ve korkacaklar' diye. Bu öyle birşey. Bir kere düşersem olumum emsal nitelikte acı olacak diye korkuyor. iste bu korku yüzünden bunlar.

Sanki ülkede her gün darbe oluyor, sanki idari sistemin her kademesi Akp nin elinde değilmiş gibi hem de ! Herşey senin her yer senin her uçan kuştan haberin var her yer tamamen senin adamlarınca zapt edilmiş. Ama sen hala korkuyorsun ! Bu, ülkeyi zaptettigin o korku imparatorluğunun içine vurusudur kardeşim.

Ve Murat Ülker öylesine korkuyor ki bu muhabbetten adam 'lan mal misiniz aq çikolata joleleri ile mi darbe yapacağız' demek yerine basıma bir hal gelmesin diye 'devletimizin yanındayız' diye tweet atıyor.

Herkes korkuyor. Ama en çok o korkuyor.
Reklam Ülker tarafından yapılmamış olsa bile ya bize korku salınmaya çalışılıyor ya da bir mesaj ama bu kadar açık olamaz reklamda bir şeyler var ama sonumuz hayır olsun bakalım.
Bu reklamdan sonra ülkede Ülker çikolatalı gofret sevmeyenlerin sayısının artacağını düşündürmüştür.
Bu tip olayların mizahına hastayım .
küçük kardeş korksun.

Artık kimse o..
"çukulatadan gorksak garıya çukulata sürmeyiz."
Ülkeri 1 nisandan sonra yiyecekler. Bu nasıl bir reklam ? Kime hitap ediyor ? Haklarında çıkan dedikoduları doğruladılar resmen.
21 yaşıma gireceğim, yemin olsun o sesi duyar duymaz kapadım. yarın sabah izleyeceğim. korktum.

korkunç reklamdır.
Böylesine büyük bir şirketin böyle tehditvari bir reklam yapacağını sanmıyorum ülkecek en ufak boykotta şirket batar ama yine de bilemiyorum kendi görüşüm bu ayrıca evet reklamın iyi bir teması yok.
çomarları ayaklandırmış, kendilerinde harekat planları kurdurmuş reklamdır.

kumpas varmış da, haberleri yokmuş da... kimi yiyorsunuz lan?

adamların reklam için hazırladıkları sitenin kaydı 22 şubat. dikkat mart değil şubat.
üstelik gayet de kurumsal logolar, renkler kullanılmış yani uydurma bir reklam değil. düşünülmüş, tasarlanmış.

bundan haberleri olmaması mümkün mü?

ha öyle darbe marbe geçin. gayet de 1 nisan şakalarını konu alıyor ama zamanlaması boktan olmuş o ayrı.
reklamcı kitlesi halktan uzak yaşadığı için normal bu tarz hatalar.

görsel
ülker gibi bir markanın, ülkenin hassas olduğu bir zamanda böyle bir reklam çekmesi çok tuhaf. işin içinde bir şey var mı yok mu bilemem ama halkın tepkisini üstlerine çektiler. ayrıca reklam önemsenmeyecek gibi de değil.
Rezalet amk. Tek kelime ile rezalet.
Başkanlık şakası adı altında 22 Mart'da bu video payalaşılmıştır.

http://www.dailymotion.co...isan-baskanlik-sakasi_fun
Herkesi ayaklandırmış, sokağa dökülenler olmuş. Uzun bi gece olacağa benziyor. Bir sürü arkadaştan mesaj geliyo, whatsapp grupları kaynıyor. Eski sevgilisini özleyenlere de gün doğdu, yaz hemen "ya Ülker reklam yapmış gördün mü iyi misin merak ettim" diye.*
ne olur ne olmaz cenabetler gusüllerini alsın. 15 temmuzda hazırlıksız yakalanmıştım o telaşla gusul alıp meydanlara çıkması zor oluyor.
Bence yakismadi koskoca ulkere ya. Siyasi gorusu mne olursa olsun bilindik bir markaya boyle showlar olmadi.
reklamı bir göz gezdirdim çikolata reklamıyla alakası yok hayır bu reklamlar bizim çikolata istediğimizi uyandırmak için değil mi ? velhasıl çikolata ve diğer ürünlerle alakası olmayan bir reklam
bu reklam yapmayı becerememe işi başlarını feci derde sokacak bu gidişle

https://twitter.com/slmhk...status/847941834169090054

bu nedir lan kayyum mu istiyonuz.
(bkz: mcdonalds ın sübliminal reklamı)
hala ülkeri sıradan bi marka sananlar var tamam ülker reklam çekmeyi beceremez ama bu nedir lan

https://twitter.com/slmhk...status/847941834169090054

zaten yeni sikkofildl okmuşum.
görsel

reklam daha çıkmadan youtube'da Akp karşıtı montajlara uğramış reklamdır.
Bu mu masum?
güncel Önemli Başlıklar