bugün

oldujça haksız bir durum.

yatıyolar bir de utanmadan para alıyolar. hadi yat, 3 ay tatil de yap ama o parayı için rahat rahat nasıl alabiliyorsun arkadaşım? hiç mi için sızlamıyor? doğuda çatışma var ve sen tatil yapabiliyorsun.

Bu konuda devlete de kızgınım. milyonlarca öğretmen var ve hala kadro açıyorlar. gerçekten hayret doğrusu.
Sen ne yapıyorsun acaba şuan diye merak ettiren yazarın soylemidir.
ne yazık ki pek azı meslek içi eğitim ile büyümesini engeller iken, pek çoğu yaz dönemi özenle büyütmektedir.
işini iyi yapıyorsa hak ettiğidir.
olması gereken durumdur.

o kadar beyinsiz, seviyesiz, iradesiz, basiretsiz, mankafa ile dolu ki okullar. sonra o okulları bitirip adam olduğunu sanan madamlar gelip burada yazar olup başlık açarlar. öğretmenler ne yapsın o tip adamlarla uğraşmak göt ister. 3 ay depolayacaklar tabi.
rezillik olan bir durumdur. birde maaş alıyorlar utanmadan sıkılmadan.
Napıcak lan adam yazın okulu boyamayamı gidicek, madem çok beğendiniz öğretmenliği burda atıp tutacağınıza çalışıp olsaydınız.
(bkz: amerika da öğretmenlerin göt büyütmesi)

kapak.
Yapmamaktadırlar. Zira an itibariyle meb'in hazırladığı seminerlere katılmaktadırlar.
Hayırlı büyütmeler arkadaşlar.

Çok merak ediyorum, bu öğretmenlere sürekli sallayan güruh neden öğretmen olmadı acaba? Söylendiğine göre yılın yarısı yatıyor ve bok gibi de para kazanıyormuş öğretmen milleti. O zaman neden sız de öğretmen olmadınız? Acaba gerizekalı olabilir misiniz arkadaslar? Kendinizi bi check edin bence.

Not: öğretmen değilim tabi ki de. Olamadım. Olmak isterdim. Nesi var mis gibi iş. Çalışın olun bence.
şu an kısmı fazla olan tespit.

lan bunlar yıllardır göt büyütüyorlar.

elinde törpü ile masasından kalkmadan ders anlatmayan öğretmenimiz vardı lan bizim. tahtaya yazdırırdı birine sonra birini kaldırır güya konu anlattırırdı.

biz bunlardan ders alıp mühendis falan olduk ya aslında bize plaket falan verilmesi lazım.
Göt göbek ne varsa büyütüyo aq tipsizleri. Ögrencilerine yazık be.
(bkz: sözlüklerde öğretmenlere laf etmeme gerekliliği)
bu meslek grubuna yasa gereği tanınan bir hakkın sonucu olarak "hak" ettikleri bir durumdur. la oğlum derdiniz ne öğretmenlerle. kanun açık, milletin derdi sizi mi gerdi? hadi geç köşeye ekmeğini kemir..
(bkz: götlerin öğretmenleri çekememesi)
(bkz: öğretmenlerin komple göt olması)
(bkz: öğretmen olamayanların göt olması)
bir gerçek. hala yatıyor reziller maaşıda alıyorlar.
Kaçınılmaz gerçektir. Hepsi evinde gri pijamasini götüne geçirmiş elinde kumanda iş/maaş tasası olmadan göt büyütmeleri hadisesidir. Tüm memur öğretmenlere her şey normale dönene kadar ek görevlendirme çıkartılıp karantina hastane ve yurtlarında iş dağılımı yapılması gereklidir. Aynı şekilde yaz tatillerinde de bu geçerli olması lazımdır. Var mı lan böyle birşey ben yıllarca bunlar için vergi vereceğim beyimiz 3 ay çalışıp 8 ay göt büyütecek. Ha siktir oradan.
ebeveynlerin cocuklarina tahammul edemiyor olmasina ragmen elin cocuguyla ugrasandir ogretmen. okulun ne zaman acilicagini ogrenmek icin tv basindan kalkmayandir veli. cocuguyla 1 aydir zaman gecirmesine ragmen ondan bikmis olmasi bi gercektir. ogretmenlerin dusuncesi 'sira simdi sizde'dir. kolay gelsin veliler. biraz da ogretmenler got buyutsun.
evden calisan kocalariyla tavsanlar gibi ciftlesecekler.
iclerinden karantina uzasin diye dua edecekler.

isci sinifi mi?
hii o da ne oyle bir sinif mi var.
şubesi a mi b mi.