bugün

haklı vir vatandaş söylemi.

sen kızları kıskan özellikle beni. Sonra 4 saat çalış, senede 6 ay tatil yap sonra polis kadar maaş al.
dallama 1000 TL maaşından kesilen vergi ile öğretmene ancak sadaka verilir denilecek söylemdir. bunu diyebilecek vatandaşın en az 7-8 bin TL maaşı olmalıdır.
diyenin ağzı burnu kırılasıdır.
milletvekillerinin aldığı maaşa hak veren orospu söylemi. kesin akp'lidir.

not: bizim mahallede böyle konuşan bir orospu vardı; çam dibinde sikip çöpe attılar kızı. ölmemiş herhalde.

(bkz: senenin üç ayı çalışmadan maaş almak/#25846651)
haram olsundur, günde 3 derse gir sonra al 2000 i. helal etmiyorum bee !
insan yetiştiriyoruz insan, karakterli, dürüst, şerefli, haysiyetli gençlik yetiştiriyoruz. lakin görüyorum ki bunu söyleyeni yetiştiren öğretmen insan yetiştirmemiş sadece salla başı al mayışı yapmış veyahut dersini anlatmış çıkmıştır. gençlikte bu şekilde amipleşmeye mahkum olmuşlardır.
Seni zaten böylesine cahil yetistirdiyse, o öğretmene haram olsun denilecek vatandaşın sözü.
Öğretmen dediğin adam yetiştirir, insan yetiştirir. Bunun gibi kütüğü, utanmadan ben yetiştirdim diyen öğretmen, zaten haramzadedir.

Not; kendini, aydınlık nesiller yetiştirmeye adayan tüm ogretmenleri saygıyla selamlıyorum.
Öğretmenlerin de iyisi kötüsü vardır.

Kimi alnının teriyle kimi de oturduğu sandalyeden kalkmayarak alır parasını.

Ama bu oturduğu yerden para kazananlar çok azdır.

Dostlar sizleri yetiştiren öğretmenlerimize laf etmek alçaklıktır.

Sırf kendi eksikliklerinizi tamamlayamadığınız için suçu başkalarında aramak yerine milletvekillerinin kazandığı paralara bakın.

Milletvekilleri çok çalışıp kazandı sanki. Tamam bir çoğu ÇAL(ışarak) kazanmış olabilir. Siz hiç gördünüz mü sizleri en iyi seviyeye getirmeye çalışan bir milletvekili?

Siz hiç gördünüz mü sürekli nasihat verip bizlerin iyi yerlere gelmesini isteyen bir kapitalist patron?

Siz hiç gördünüz mü okuma yazma öğrenmemiz için sürekli çaba gösteren bir devlet adamı?

Bırakın bunları dostlar sizler öğretmenlerinize sahip çıkmazsanız sizin bilgilerinize de sahip çıkan olmaz.

Değerini bilmediğiniz birçok şey var. Bari elden gitmeden öğretmenlerimizin değerini bilin.

Edit: Eksileyen dostlar herhalde milletvekili akrabası, kapitalist patron oğlu veya da onlardan birisi olmalı.
(bkz: Kedinin ulaşamadığı ciğere mundar demesi) sen önce bir oku bir mevki sahibi ol da ondan sonra öğretmenlere bok at. Gerçi okuyup mevki sahibi olman da öğretmenler sayesinde ama o küçücük beynin almayacağı için o konuya hiç girmiyorum bile.
bazı öğretmenlerin maaşlarını gerçekten haketmediğinin kanıtı önermedir.
devlet arazileri yandaşa peşkeş çekilirken, mesaisinin karşılığını alan (!) öğretmenlere hakkımı helal etmiyorum diyen malın önde gidenidir.

yazarın öğretmeninin mesleğini de merak ettirmiştir.
hoş, yazarda insanlık kırıntısı yoksa öğretmen ne yapsındır.
Öss de ilk 10000 e giremeyenlerin Öss ye ogrenci hazirlamasi durumu. Kitaplardan calinti ders anlat, her sene ayni boku tekrarla, ful yatiş yaşa, ooh.
gün Geçmiyor ki Uludağ da aptalca bir başlık açılmasın. çalışsaydın da sen de olsaydın. haram olsun muş. he olur iletirim.
destek verilesi kampanya.
öğretmenler gününde bizleri böyle bir başlık açmaktan fazla üzemezdiniz.
yine de canınız sağolsun. daha eğitim alanında bu ülkenin yolu çook muş.
egitim sart.