bugün

(bkz: uçan kafa)
"Eygi, kız çocuklarının da okula gitmemesini, öğretmenlerin de çarşafla derse girmesini istedi."

diyor bu hede.

kadın uygulanmasını istediği şiddeti ona uygulamak için neler vermezdim.
"yahu almışsın yaşını başını, bir ayağın çukurda, geçireceğin en ufak krizde rahmetli olma ihtimalin yüksek, sen asıl öbür tarafta hesap vereceğin günahlarını nasıl izah edeceğinin planlarını yap, bırak senden sonrakileri, sen önce kendini düşün kendini kurtar be adam..." şekline cevap verilesi öneri.
tam bir beyinsiz önermesidir.

madem kız çocukları da okula gitmesin diyosun oldu olacak öğretmenlerin de çarşaf giymesine gerek yok o zaman direk uzaklaştır okuldan onları da. sen karını kızını doktora da götürmezsin muhtemelen. bu durumda kadın doktor istemene de gerek kalmaz. beynini sitiyim senin.
kızlar için açılmış islam mekteplerinin hocalarının kıyafetlerinden bahsedilen yazının evire çevire dönüştürülmüş hali.
Belli kesimlere yaranmak için bazı kavramları neresine depeceğini bilememiş mal kişinin talebidir.
(bkz: oldu canım)
Ötekileştirmenin,başkalaştırmanın,kamplaşmanın en vahim sonucu..
Şimdi ne olacak..islami liseler ve 'islami Olmayan Liseler' şeklinde mi ayrılcak eğitim..
Saçma mı geldi..
Bundan 15 yıl önce saçma gelen her ne vrsa şimdi göz önünde değil mi..
Seyrediyoruz içimiz burkularak..
yazarın bugünkü köşe yazısı http://www.milligazete.co...likesi/13953#.UTSY0DCSIXE

"Bendeniz Taliban gibi, kızların okutulmasına karşı değilim. Müslümanların doğru dürüst islam kız mektepleri açmalarını isterim."

kızların okutulmasına karşı olduğunu söylemiyor, kıçtan laf uydurmayın
"geçenlerde de ülkeye halife lazım demişti. ciddiye almamak lazım bunları efendileri gibi deli olan bu tiplerin bunaklıları daha da beter oluyor. ama suç bunlarda değil ki bunları böyle konuşturanda sen bir şey dersen özgürlük masumiyet, hak, adalet bi sürü şey derler ama kenileri er boku yerler.

ama gün gelir devran döner elbet.
"

daha çok uzattırabilecek söz ama uzatmıyorum neden çünkü sakinim.
beyin fonksiyonları durmuş, götüyle düşünmeye başlamış bir bunağın söylemidir.
ciddi ciddi savunulan beyanat.

yarra yemişiz olum biz toplum olarak. adam olmamızın imkanı yok lan. ayı fezayı bırak mecidiyeköye gidemeyiz bu kafayla.
Bunlar sıralı isteklerdir;
ilk önce öğretmene çarşaf giydirilir sonra bu öğretmenin diğer erkek öğretmenlerle aynı bina da bulunması sakıncalıdır. Öğrenciler zaten ayrılmıştır. kadın öğretmenelr ayrı okullarda kız öğrencilere eğitim verir. Kadının evi yeridir, okumalarına gerek yok derler ve evlere kapatılırlar.
Düşünce yapısı oluşamamış bu şahsın muhtemelen öcü kafası ile hayata baksın bakayım bir faydasını görecek mi?
troll başlığı zannedip açıp açmamakta kararsız kaldığım, ama okuyunca haberi duygulandığım (nereye gidiyoruz amk.) ardından bi çok küfür savurduğum bunağın sözleriymiş.
(bkz: Adam körkütük yobaz çıktı rıza baba)
Bazı babaların da prezervatif giymesi gerekliliğine delalet eden durumdur. Yanlış anlaşılmasın, yazar için söylemiyorum , kız doğacağına taş doğsun daha iyi.
(bkz: bence yastık kılıfı da giymeli)
Bu lafi edenler guneydoguda, doguda kız cocuklarini okula gondermeyenlerdir. Sonra karisi Kızı hasta olunca kadin doktor ister bu p.z.v.nkler. Bunlarin dindarlikla ilgileri yoktur. Bunlar sadece provokatordur.
(bkz: öğretmenlerin nevresim giymesi)
yaşını başını almış adam, gideceği dünden belli... artık prestij mücadelesi vermesi gerekirken yaptığı 'saçmalığa' bak.
kendisine * bizzat : "hacı sen yine sapıtmaya başladın" şeklinde cevap verip, aynı anda elini böyle "manyak mısın" şeklinde sallanmasıyla cevap verilmelidir.
örümcek beyinli isteğidir.