en tatlı intikamdır.
öğretmenin intikamı da aynı mantık dahilinde olacaksa öğrencinin yeni bir kardeşi olması an meselesidir. *
(bkz: bak şu kosinüsün yaptığına)
sonrasında kaynanayı da hamile bırakmakla olay son bulur.
(bkz: otur sifir)
tembelliğini başkalarına mal etmek isteyen arıza kişiliklerin yapabileceği hadise.
(bkz: senin kafan çok mu boş ne)
olabilen bir şeydir. iyi güzel de... bu sözlüğün ortasına sıçmak, sıçmak, doymamacasına sıçmak da bi yere kadardır sanki... *
cemil'e, yani hayatımın erkeğine o gün ciğer kavurması yapmaya karar vermiştim.. o'nun evine gittim. girdim içeri; cemil, kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu.
tanım. güzel hikaye.*
(bkz: aramızda ne manyaklar var)
(bkz: evlerden ırak)
tanım: güzel hoş bir hikaye. ve hikayenin anlatılmayan bölümü aşağıdadır.

ve daha sonra öğretmenimin eşi olan "kara davut" lakaplı davut abi olayı öğrenmiş. benim saf duygularla değil de intikam duygusu ile kızını hamile bıraktığımı öğrenince o da benim için intikam planı yapmış.. şimdi ise aşağıda ki linke konu oldum. hayatımdan memnun muyum? memnunum tabii ki. kara davut'a buradan sevgilerimi iletiyorum. "tostumu yedim seni bekliyorum."

http://www.milliyet.com.t...08/01/18/son/sontur01.asp
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: arzular şelale)
kapıyı açtığımda ciğer kavurmasını okşuyordu.
ben de elimdeki soğanları okşamaya başladım. beni gördüğünde dolaptan hıyar alıp okşamaya başladı, meşaz mıydı bu bana?
evet dedim ve yanına sokuldum.
sonrasını anlatmayayım, bildiğiniz hayri abi işte.
(bkz: ilginc)
Eğer arada evlilik gibi bir bağ varsa sorun çıkartmayacaktır. Eğer hoca aşiret üyesiyse korkulması gerekn olaydır. Eğer hoca beden eğitimi hocasıysa muhtemelen dayakla bitecek olaydır. * *