bugün

o zamanlarda bile ultra-viole abazanlar olmamızdan ileri gelmez aslında bu. genelde sevilmeyen hocalara dair olur. bu erken boşalır, bu uyuyakalır, bunun çükü küçüktür falan.
sebepsiz yere herkesin ağzına yüzüne sıçan hocalar için düşünülür. hoca o gün sınıfta terör estirmişse "dün gece karısı buna vermemiş huağğ" dirler öğrenciler. ben demedim onlar dedi.
karşısında uzun süre duran herkesin seks hayatını düşünen ergenin mutat gündüz düşüdür.
buna benzer bir şeydir;

-ikizkenar üçgenime bakmak ister misin şakir?

-evet, diki çektim geliyorum ikiye bölmeye. *
uzun sürerse mastürbasyonla sonuçlanabilir.
(bkz: öğretmene seks hayatını sormak)
çirkin hoca hakkında kocası olsa sikmem amk, çekici hoca hakkında off kocası ne sikiyodur ha demektir.
bunu bizzat deneyip öğrenebilen insanlarda mevcuttur. *
bu aykırı düşüncenin ardından, bir sonraki ders öğretmenin anlattığı dersin niteliğinden ziyade, bazı uzuvları inceleyerek 40 dakikalık dersi geçirmektir.

(bkz: öğretmen replikleri)

(bkz: uslu durun çocuklar)
anneyle babanın seks hayatını düşünmek gibidir.
Yorucu ve sıkıcı bir okul gunuden sonra yapılacak rutun yapılan bir gelenektir .
(bkz: yaşadıklarımdan öğrendiklerim)
biyoloji derslerinde bayan hocam çok güzeldi özellikle üreme sistemlerini anlatırken günahını almışızdır.
(bkz: uygulama)
hoca yaşlıysa merak etme oranı biraz daha artacak davranışlardır.
düşünmek istemezsin, başka şeyler düşünmeye çalışırsın, olmaz, yapamazsın...
bizim sınıfta muhabbeti yapılmıştır zamanında. iğrençliğin sınırları zorlanır. en iyisi tamamen aklından çıkarmak.
renklidir herhalde. renksiz sex mi olur lan.
evli değilse aylık maaş gibidir.
genelde genç ingilizce hocalarına karşı hissedilen duygudur. düşünme eyleminin derinliği, hocaların yaşlarıyla ters orantılı biçimde değişir.