bugün

sahteymiş diyecekler tabi. dediklerine demedim diyecekler. en iyi yaptıkları iş budur. yoksa 17 sene nasıl iktidarda kalacaklardı. üstü çıplak deri eldivenlilerin hamile kadını dar etmesi olayı gerçek amk. bu sahte dimi. hayır akp tabanının bir kısmı zaten böyle düşünmüyor mu? sahte olsa da olmasa da bunların içi çürümüş amk.
bak mesela erken seçim olmayacak diyorlardı. şimdi bahçeli maşasına erken seçim olacak diye söyletiyorlar. artık islam dinin inayeti de kayboluyor. bu ve benzeri haberlerin sıklığı adaletsizlikle beraber toplumsal kaosun habercisidir. zira 2018 vicdansızlıklar yılı olacak.
hesap sahteymiş. komplo beyler. ben utandım açıkçası düşüncelerim ve aklıma gelenler nedeniyle.
siz utanır mısınız bilemem tabi. kaynak araştırmak gerekiyor aslında. barış hemen şimdi diye zırlayan bazı tiplerin utanacağını sanmam ama. ona da hazır ekmek çıkmıştı, yazık oldu. amınakoduumun partizanı.

adı geçen kız ip araştırması için savcılığa suç duyurusunda bulunmuş.
(bkz: korkkmazseyma)
aynı zamanda ankara garında ölenlere sevinen o.ç konyalının kız kardeşi olması kuvvetle muhtemeldir.

tipik siyasal islamcıdır,ona oy vermeyen herkes kafir ve teröristtir.

soylarına soktuklarım bi bitmediler.
bunu gasteler haber yapmışlar, twitt sahte hesaptan mıymış? diil miymiş?...akgötler buna tepki göstersin hesap sahteyse, göstermişler mi? göstermemişlerse hesap sahte bile olsa söylem onların düşüncesini yansıtıyor demektir.

toplumu bölüyo bu sıçılmışlar var ya...bunların sıçtıkları bokları kadar değerleri yok valla.

şimdi ben de desem ki ulan akgötler cehapeli ölünce üzülmüyosa, ben niye akgöt hoşurdadığı zaman üzüliim ki, o zaman toplumsal bölünme gerçekleşmiş olur.

"fitne" dedikleri şey bu işte, çok zor bu tuzağa düşmemek.

fitneci adamlardan müslüman oluyosa, at yarrağından da gramofon iğnesi olur.

hah hah hah...müslümanlığı kim kaybetmiş ki, akgötler bulsun kardeşim?
Yönetim kurulu üyesi olunca ne bokum olunmuş oluyor?
(bkz: yandaşlar sapık ve azgın bir topluluktur)
yaşamak güzeldir.
erip yetmeyin. allah bizimledir. be. ya.
http://www.abcgazetesi.co...igmayan-sozler-84666h.htm
kıza allah rahmet eylesin, açıklamayı da desteklemiyorum ama, iş garantili mezuniyet diye birşey olabilir mi..

türkiye'de öğretmen açığı ne kadardır? de ki, 400000... ki imkansız..
şu anda 500000 atanamayan öğretmen var.. senede tüm bölümlerden 60000 öğretmen mezun oluyor.. kaldı ki, atama yapılsa, önce kadrosuz (ücretli vs) çalışan, bir ayağı devlette bir ayağı dışarıda olanlardan başlamak bir teamüldür.. işimiz gücümüz yok, her önüne gelen öğretmen diye devlete girsin, biz de maaşını mı ödeyelim?
Birinin intiharına sevinmek hayvanlıktan aşağıdır.nokta.
La yarram hesap sahteymiş. Yavşağın biri yurt dışından hesap açıp isim değiştirmiş twitterda baştan aşağı herkes söylüyor.

Ak partiyi linç edicez diye aptal gözükmeyin amk salakları. Sizin yüzünüzden bu ülkeyi bu palyaçolar yönetiyor.

Salak saçma muhalefet yapmayın. S2kler.