bugün

kanın aslında mavi olması oksijen ile kırmızı olması. evet.
Eşeklerin gözleri dört ayaklarını da görebilecek şekildedir.
Atlar, bir ay ayakta kalabilirler.

Aslanlar bir günde 50 kez çiftleşebilirler.
meridyen ve paralellerin aslında hayali birer çizgi oluşu derinden etkilemişti. ekvator bile yokmuş ya la.
ben küçükken bebeklerin anne göbeğinden çıktığını sanırdım. ama öyle değilmiş. bu beni çok şaşırtmıştı. vay arkadaş. çocukluk işte.
adnan oktar'la Harun yahya'nin aslında aynı kişi olduğunu öğrendiğim an...
PAKiSTAN adı pakistan'ın 5 eski eyaletinin harflerinden türetilmiş ve ''temiz ülke'' anlamına geliyormuş.
P - (P)encap
A - (A)fganya
K - (K)eşmir
S - (S)ind
TAN - Belucis(TAN)
=> PAKSTAN => PAKiSTAN
en meraklı hayvan sincaptır.
kaza sonucu kaybettiği uzvundaki ağrı şikayetiyle doktora giden hastaların olması. Doktorlar buna zamanımda psikolojik ağrı demiş olsalarda durum pekte öyle değildir, herhangi bir uzvunu kaybetmiş bir hastada çekilen fotoğrafta (kirlian fotoğrafçılığı tekniği ile) olmayan uzvunda dahi bir enerji akışının olduğu gözlemlenmiştir. Bu durum tinsel varlıkların kanıtı olarak gösteriliyor.
kader genetiktir. okumuştum bir yerlerde.
Ntv nin asıl adının nergis tv olması.
türkçede -gö ile başlayan bütün kelimelerin şeklinin oval yapıda olması.

göbek, göt, göğüs, göz, oval yapıda olan göller. hepsi oval yapıdadır.
Bütün dünyadaki yanlış bilgilerin yarısının bu konuda olması. Amk 2 entry den biri yanlış. AHahaha kalbe giden damar sol yüzük parmağından gidiyormuş diyen var lan aHahah.
türkçede -gö ile başlayan bütün kelimelerin şeklinin oval yapıda olmaması.
görev, gölge, göçebe, göçük, gönye, görkem, gösteri... hiçbiri oval yapıda değildirler.
Bir fil mavi balinanın dilinden daha hafiftir.
çakmağın kibritten önce bulunması.
audi'nin lamborghini'yi satın alması.
yanmanın aslında oksitlenme olması ve oksijenin yakamadığı (bir nevi ömrünü çürütemediği) bir maddenin olmaması.

her ne kadar çok basit bir bilgi gibi görünse de bir müslüman için üzerinde derin derin düşünülmesi gereken derecede önemli bir bilgidir.

öyle ki bir müslümanın inancı temelden sarsılabilir bu bilgi karşısında

(bkz: yanmak)

(bkz: oksitlenmek)

(bkz: cehennem)

(bkz: yakıt)

(bkz: reenkarnasyon)
ntv'nin açılımının nergis tv olması.
Youtube'da izlediğiniz videoyu indirmek için URL'ye " www. " dan sonra SS yazın.
develerin henüz yola çıkmadan evvel gidecekleri mesafeyi sezip ona göre su tüketmeleri.
selçuklu tarihinde ibn hokkabaz diye bir şahsın olması.
Hurma'nın bitkiler arasında hayvan organizmasına en yakın bitki olduğu.

kaynak: bir biyoloji öğretmeni.
mavi balinaların çiftleşme dönemlerinde 22 ton sperm ürettikleri ve bunun sadece 1.7 tonunun karşı cinse ulaştığı gerçeğidir..

o yüzdüğümüz şey deniz olmayabilir beyler.
(bkz: pirinç pilavının zararları)
güncel Önemli Başlıklar