bugün

imei açılımı, International Mobile Equipment Identity imiş.
Kızlar teklif eder Lafı her ortama uyar ki ben kanmam öyle şeylere diyen yoktur hepimiz elbet kanmışızdır Tabi sonunda gerçekler su üstüne çıktığı vakit görürüz anyayı'da konyayı'Da.
ufkun iki katına çıkması biraz hikaye, genişler ufuk. Mesela sosyoloji ile kavga edilemeyeceğini öğrendiğimden beri rahatım.
normal bir erkekte, yüzde 92 erkeklik hormonu Testosteron, yüzde sekiz oranında kadınlık hormonu östrojen bulunur.
normal bir Kadında da oranlar aynıdır. yüzde 92 östrojen yüzde 8 Testosteron bulunur.
erkekte östrojen oranı artarsa sesi incelmeye başlar, kadınlaşma emareleri görülür.
Kadında Testosteron oranı artarsa, sakal bıyık çıkmaya başlar ve kas oranı da artar.
pozitivist paradigma. * *
big bang maymunlarla insanların yüzde 98 aynı DNA da olması kurtuluş savaşında kullanılan savaş taktikleri.
bir konu hakkındaki bilgisinin yanlış olduğunu ve doğrusunu öğrenmek; bunu müteakip bunun da yanlış olduğunu öğrenmek. (bkz: hayatta kimseye güvenim kalmadı)
Hiç birşeyin objektif olmadığını kabullenebilmek . yazılan bir kitaptan verilen bir tavsiyeye kadar .
insanların anne karnındaki gelişiminin detaylı bütün aşamaları.

o küçücük alanda, bir canlının bir sıvı içinde nefes alıp, beslenmesi, küçük- büyük kan dolaşımının gerçekleşmesi, göz gibi organların oluşumu (hadi hepsi oluştu da göz kendi kendine nasıl oluşur?), sinir hücrelerinin oluşumu, bunların hepsinin belirli bir düzen ve sıra içerisinde gerçekleşmesi vs vs...
kapitalist sistemin işleyiş tarzını ve bütün toplumsal, insani olan/olmayan şeyleri nasıl etkilediği hatta nasıl belirlediğini öğrenmek.

ufkum 8 katına çıkıyor. hatta istesem de insanlığın geleceğine umutsuz bakamıyorum

"hayata dönmek" için kapitalizmin nasıl işlediğini öğrenmek gerek.
ingilizcede woman kelimesinin 'wife of man' kalıbından geliyor olması

bir bayan olsam, ufkum iki katına çıkmak yerine yarıya inerdi.
1913 - 1940 yılları arasında Amerika'da, 7 yaşından küçük çocukları özel kutu içinde postayla yollamanın serbest olduğu...
izlanda'nın hem kuzey Amerika hem de Avrupa kıtasında olması.
Zihin boş bir levhadır.
(bkz: john locke)
pilin eksi ucunun gnd olması. ufkum dağıldı toplayamadım.

f628'e teşekkürler.
mühendislik konuları.
doksanlar gangsta rap. dönüm noktam oldu.
kürenin hacminin integralle ispatında ufuk 10 katına çıkabilir hatta orayı da geçebilir.
saçların kesilince daha gür çıkmaması
kışın saçların kesilemez olmaması
tırnakların gece kesilemez olmaması
hastalığa üç numara saç kesiminin birebir etkisizliği
enfeksiyonun vucuda ne kadar sıcak ortam+sıkı giyim+sıkı yemek+soğuk içmeme olsada girebileceği gerçeği

yazan:tecrübeli ufuklar,yitirilen umutlar.teşekkürler
win 7 starter'da masaüstü arka planını değişmemesi. ben böyle fakirlik görmedim arkadaş. evet.
Kutup ayilarinin solak olması.
akbank'ın sabancılara ait olması ve ak kelimesinin adanalı kayserililerden geliyor olması.
Amerika'da kişi başına 27 silah düşmekteyken Türkiye'de ise kişi başına 6 "Sedat Peker'in yeğeni" düşmektedir.

http://www.facebook.com/u...ler/posts/531174760241098
Keşvedilen evrenin şuana kadar bulunan en büyük kara deliği olan perseus takım yıldızında bulunan ve evrenin kütlece %14 ünü oluşturup güneşten 4 milyon kez büyük olan kara deliktir . (bkz: yok artık sayın seyirciler)
ayva tatlısına o kırmızı rengi veren şeyin gıda boyası olması.

bunu senden beklemezdim anne!

edit: "bu gıda boyası doğal içerikli." diye de açıklama yapıyor bir de.