bugün

Ülkemizde ev sahiplerinin çoğunluğudur.Hele de öğrenciler erkekse vay hallerine.Tamam evi ahır gibi kullananlar da var ama onlar yüzünden tüm erkekleri bir tutmak doğru mu ? Geçen emlakçıya gittim.Erkek öğrenci olduğumuzu duyunca ev sahibi daha fazla kira istedi.Aileye ucuz öğrenciye pahalı.Herkes mi öğrenci düşmanı bu ülke de.Kimse yardımcı olmaya çalışmaz mı ?
her öğrenciyi aynı kefeye koyan ev sahibidir. benim ev sahibim okulumun bitmesine üzülmüştü.
otobüste o öğrencinin yer vermesini bekleyen ev sahibidir.
her ne kadar bazı öğrencilerin evleri dağıtmaları ve iyi bir şekilde kullanmadıklarından dolayı bir çok ev sahibinin evleri kiraya vermediği gibi düşünülmektedir. aslında bu yanlıştır. çünkü bir ev sahibinin görebiliyoruz ki bu günlerde suriye mültecilerine evlerini kiraya fahiş fiyatlara vererek kiralamaktadır. bu da bize kapitalist düzenin aslında saçlı sakallı kişileri başta olmak üzere, bir çok ev sahibini etkilediğini görebiliyoruz.
götverendir.
suriyelilere evini kiraladıktan sonra öğrencilerin kıymetini anlayacak ev sahibidir.
Hergün evde grup seks olacağını ve pislikten içeri girilmeyecigini düşünendir.

Tabi aslında olan hayatlar makarna yapmaktan ibaret.
ev yeniyse vermek istememesi normal karşılanmalıdır çünkü evinin piç edilmesini istemiyordur. ama ev eskiyse itliğine kiraya vermeyen ev sahibidir.
o öğreci yarın büyüyüp doktor olduğunda, kıçını güvenle açıp gösterecek olan ev sahibidir.

Sevmiyorum böyle zihniyetleri ama yine sebep olanlar bizleriz. Herkes düzgün değil ki. Evin içine eden öğrenciler de yok değil. Her bekar güzel izlenim bıraksa bu kadar sorun edilmez bence.
verende düzgün ev vermez.
ben de öğrenci iken bu tiplere çok giydirdim ama maaşlı bir aile babası ile kıyaslasak mantıklı gelen durum. Ev arkadaşım kirayı yemişti.
görsel
cemaatçi ev sahibi bence.

sanki kiraladığı aile bunu üzerine geçirecek bu ne arayıştır.

verin öğrencilere onlarda rahat etsin.
Bazı ev sahipleri ise öğrenciye fahiş fiyattan ev kiralar. Sorar kaç kişi kalacaksınız.
Üç dersiniz. 600 tl der. Niye çünkü kira 3 e bölünecek .
Işte bunlar hep tefecilik haram.