bugün

kıymetini bilemediğim, değerini kaybedince anladığımdır.
hayatın en güzel aynı zamanda umarsızca harcanan yıllarıdır.
anılar canlandıkça zaman makinesi istenesi yıllardır.
haftaiçi her sabah seve seve 7' de kalkınca, değeri çooook daha iyi anlaşılan yıllardır. şimdi bu sabah 8:00' de başlayan mesaim değilde, 8:45' de başlayan dersim olsa mesela, hangi çılgın beni uyandırabilecekmiş, şaşarım !
tek sorumluluğun ders çalışmaktan ibaret olduğu, ahhh zaman geriye gitsede tekrar o zamana geri dönülse denilen yıllardır.
asla ve asla geri dönmek istemeyeceğim yıllardır. yok vizesiydi, finaliydi, ödeviydi, hocasıydı derken parasız geçen günler. neyse ki geride kaldı.
sırf hatırlanacak anı olsun diye yapılan saçmalıklar yıllarıdır.
çılgınlarca özlenen yıllardır...
işsizlik çok kötü lan...
yurt anıları, ev anıları, kampüs anıları, otobüs anıları...
Mühendislik okuyorsanız bok gibi geçer.
dünya mutfağından örnekler sergilenir. her türlü malzemeden saçma sapan yemekler yapılarak insanlık ömrünün bağışıklıkta master yaptığı dönemdir.
ah o mutant yıllarım.
iki senedir iş yerinde toplam yaptığım devamsızlık bi hafta fazla çalışmalarım 20 gün kadar çektiğim dertler okul döneminin 20 veya 30 katı kadar yani kısacası güzel yıllar.
özleyeceksiniz. çok net.
Püskevitle sahur yapmayı gerektirebilen yıllardır. Evimi özledim artık
sadece işsiz kalırsam özleyeceğim yıllardır.

açız ulan aç ! ne özleyecem. sonunda bitiyor açlık ve sefalet. 6 senedir anam ağladı amına koyim ne özleyecem lan sikerim öğrencilik hayatını. yaşadım işte her boku ama hep açlık sefalet çektim.

özleyeni siksinler.
Ailenizin maddi durumu kötüyse çok da iyi geçmemiş olan yıllardır. Ailenizin bütçesini düşünmeniz nedeniyle harcamalarınızı kısıtlamak zorundasınızdır. Ama yine de iyi dostluklar kurma fırsatını yakalamışsanız özlemle yad edilecek anılar biriktirmişsinizdir.
Aslında güzeldir hep şikayet ederdik ama iş hayatına girince kıymeti anlaşılıyor. Şimdi Ünide akşama kadar yatıp tek defterle okula gitmek vardı.
8 sene okudum, ben özlemem diyordum ama özlüyor insan.