bugün

evlerinden ırak şehirlerde, kız öğrenci evlerinde kalan kızların içinde bulunduğu durum.

ama ne yalan söyleyeyim, ilk duyduğumda hiç şaşırmadım. o kadar, öğrencilik hayatımda, hangi kız evinde bir hatun götürdüysem, o hanenin aslında kerhane olduğunu anlar ve seks sonrası hüzünlere gark olurdum. daha sonra yaptığım bu araştırmayla, şehirdeki toplam kız öğrenci evlerinin olası bir hesaplamasını yapınca, kız öğrenci evinde kalan sözde kız!ların yarısından fazlasının orospu ruhlu olduklarını gördüm.

benim işime geliyordu evet, ama üniversiteyi bitirince, bu tür ahlaksızlıklarla savaşacağıma, kendi kendime söz verdim ve şimdi de bu ahlaksızlıklara bir dur demek gerektiğinin zamanının geldiğini hissediyorum lan, ehe.
diğer yarısı da kötü yoldakilere özenir ama bazı şeyler engeldir onlara.
git öğrenci evinde kızları bafile , sonra kızlar orospu olsun sen namus bekçisi , azcık suyundan koy tam olsun dediğim yoldur , türkiye gerçeğidir .

her üniversitede okuyan kadını orospu , okuyan erkeği pezevenk sanan kişi söylemidir .
kasarliga ilk adimi atmis kizlardir.

askili pijama ile sac bas daginik halde bakkala ekmek almaya bile giderler. dusun yani. ic camasirina kadar belli oluyor. ogrenci evinde kalmis kizla evlenilmez.
sınavsız geçişle insanların 4 bi tarafa savruldugu yıllardı ...

türkiyede 4300 kişi arasına girmişim sınavda puanım yüksek .. ya bilkent ( burslu ) ya gazi olacak eminim biliyorum...

sonrasına da herkesin istedigi yerleri yazdım.. arkadaşlardan trabzonda olan da var diyarbakırda da kuzenlerden manisada olan da var urfada olan da..

bana urfa düştü siverek...

kuzenim zoruylada olsa gittim.. ilk defa üniversite kazandım sanıyorum ama galiba üniversite beni kazanmak için can atıyordu...

gittim gördüm kalmam kalamam buralarda dedim.. beni kuzenimin ev sahibinin tanıdık eczacısının bir ara tüp aldığı kişi bana sahip çıktı siverekte düşünün.. adam ben seni otele veremem orada kötü şeyler oluyor dedi ????? olmaz dedi karısını çocugunu odaya gönderdi benle aynı odada yattı o gece. sağ olsun.. sabah oldu alternatif buluruz diyip 2-3 tanıdıktan sonra kızların evi var geri kalan herkes yurtlarda ve yurtlarda full dediler..

kızlar dedikleri 2 oda da 6 kız kalıyormuş.. sağ olsun gurbette biri açıkta kalmasın bize kötülük yapamaz zaten diyip kabul etmişler...

gittim eve gelmeden 200 metre önde evin tuvaleti ile tanıştık.. sonra pencerlerin önündeki ıslak çaylarla...

girdim hoş geldin beş gittin sağ olsun gel kal dediler.. ev kirası oradaki ortalamanın 4-5 katı... tuvalet uzakta.. ısınma sobayla tek odada.. camların önündeki çay da ; çayı demleyip içtikten sonra kurutup tekrar demliyorlarmış.. geçim sıkıntısı ...

gidip urfa merkezde dekanla görüştüm.. ilk cümlesi '' buraya bu puanla gelen tek salak sensin oğlum '' oldu.. ama sonrasında ; istersen 1 dönem oku ben notlarını AA getirtirim sende gider okursun şehrinde...

kalkdım teşekkür ettim döndüm izmire.. puan kaybıyla bile izmir ekonomi üniversitesinde burslu okudum..

- yavşak kuzen dönerken 2 cümle kurdu..
1- kalsaydın lanne güzel harem kurardın bizim burada karı yok senin yaptığına bak..
2- ( sürekli urfa mükemmel bir şehirmiş gibi bahsettigi için ) burada olanları ne olur kimseye anlatma *
bu ahlaksız onla bunla yatan kızlar en fazla % 3 tür genelleme yapıp da bütün kızlara o algıda bakmayın.

herkesin iyisi kötüsü var . burada yok ona caktım buna caktım ogrenci evinde kızlara diyenlerede inanmayın.
çok tehlikeli kızlardır her an hazırdır.