bugün

-özerklik istiyorum.
+parça parça mı? bütün mü?
-özerklik istiyoruz
+mis gibi taze kurşun var ister misin?
-devlet bize yordım etsin.
+siktirin gidin arkanızı dayadığınız ülkelerden yardım isteyin domuz soyu sizi.
(bkz: ekinler dize kadar)

(bkz: al bunu alamaz mısın)
-özerklik istiyorum
+bende tam sana "özerk" bişey var.. (bkz: aç ağzını yum gözünü)
nefret dilini hayatlarının her alanında meşru haline getiren ırkçı zavallıların "zeka" dolu cevaplarının olduğunu gördüğümüz cevaplardır.
-özerklik istiyoruz biz ama yaaaaa nolur valla bak bi daha bişi istersem namerdim...
+yavrucuğum senin hiç geçmişinden haberin yok mu ? şeyh sait te istemişti ingilizlere güvenip, bizde cevabını vermiştik.
-al karşim,ayıp ediyon.
+özerklik ilan ediyoruz
+gaç gişiynen?.
adamlar bizle yaşamak istemiyor bizde zorla bizimle yaşayacaksınız diyoruz.

dünya yahudileri başına bela yapmamak için israili kurdu, alayını oraya tepti...

aslında bizde böyle bişey yapabiliriz, gidip irakta bir ülke kurup, tüm özerklik isteyenleri, tüm polisi taşlayanları, sabıkalıları, biji apo diyenleri oraya postalayabiliriz.

olur be!!!
Anlamsız anlamsız verilen içi boş cevaplardır.
(bkz: verdim olacak)
gayet samimi olması gereken cevaplardır. ben bu tür cevaplarımı ancak ve ancak çok samimi olduğum arkadaşlarıma veririm.
buyur burdan alıyım seni kardeşim. özerklik hakkında detaylı bilgi tam olarak bu cümlenin altında.

http://goo.gl/GSu86
- al al komple senin olsun panpa ayıpsın.
-özerklik istiyorum
+al sana pasaport, siktirgit ırağa
eğer dünya sınırlarını değiştiren emperyalist devletlerden medet umuyor özgürlük bekliyorsan yarrağımı alırsın denebilir mesela.
+ özerklik istiyorum.

- çok güldüm yahu cevap veremeyeceğim sana.
+özerklik istiyorum.

-al bakalım,hepsini ama.sonra gel yanıma.
ananı da al git!
ananın amına kadar yolun var. ya sev ya terket.
sen özerk hiç yapamazsın iyisimi biz böle yaşamaya devam edelim kardeş kardeş. sonra birilerine çekilirsin peş keş. haydeeee
(bkz: ananı da al git buradan)
şöyle bir cevap olabilir.

yahu arkadaş dünyanın bir çok yerinde özerklik gibi güçlü yerel yönetimler mevcut. bunların arasında devletlerin kuruluş aşamasında değil, sonradan bir taleple gündeme gelenlerin hemen hemen tamamı ekonomik anlamında ülke ortalamasının üzerindeki bölgeler olmuştur. sen barcelona isen özerk olursun tabii. şimdi türkiye'de marmara bölgesi derse ki arkadaş, sikerim böyle işi çalışan çabalayan, ülkenin toplam ticaret ve üretim hacmini yaratan biz, ihracatanın aslan payını yapan biz, yarattığımız katma değer ve ödediğimiz vergilerle devletin sosyal harcamalarını, sağlık harcamalarını finanse eden biz, yararlanmaya gelince de eşitiz. olmaz! özerklik istiyoruz derse kalan 6 bölgede kişi başına milli gelir ne olur bilen var mı?

hakkari özerklik istiyormuş. geçenlerde bir araştırma yayınlanmıştı hatta ne araştırması lan devlet verileri idi, hatırlarsınız. hakkari'de kişi başına 150 tl gelir sağlamış devlet, yaptığı harcama 1500 lira. özerk olsan ne olur? olmasan ne? kültürel haklarım ve kendi dilimin egemen olduğu bir yönetim yapısıyla onurlu yaşam istiyoream diyorlar ya hani en fazla iki yıl ömür biçiyorum ben. unutmayalım fransız devrimi bile salt milliyetçilik duygularıyla olmadı. başat etken yoksulluktu.
--spoiler--
- özerlik istiyoruz.
+ özerklik nedir?
- bilmiyoruz. Ama istiyoruz.
--spoiler--
ortadoğuda türklerden kopupda bir tane kan gölü olmayan devlet var mı diye sorulması bence yeterlidir (bkz: suriye ırak filistin lübnan mısır arabistan vs vs)aynı şekilde balkanlarda da aynı durum sözkonusudur.
+özerklik istiyoruz.
-karnınızı neyle doyuracaksınız? hadi onu bırak tepenize üşüşecek devletlere nasıl karşı koyacaksınız?