bugün

(bkz: #12433320)
- özerkliğimi ilan ediyorum
+ aferim çok güzel düşünmüşsün şimdi bsg çay koy hep beraber içelim.
- özerklik istiyoruz biz, kendi kendimizi yönetçez.
+ anan da öyle demişti...
avustralya da kendi krallığını kurmak isteyen kişinin yaptığından öte gidemeyecektir. örn: adam kendine ait apartmanda kendi krallığını kurdu, yanılmıyorsam 17 tane vatandaşı var. isteyen kürt bunu yapsın kendi çapında.
edit: yazı fikir - cevap tarzındadır.
-özerklik istiyoruz
+o.... çocuğumusunuz?
-evet
+olur o zaman.
http://www.nolur.com
-özerklik istiyoruz.
+tabi canım. başka?
-bağımsızlık istiyoruz.
+köpeğin olsun, ayıpsın. başka?
-götünüzü istiyoruz.
+hemen al, sizden mi esirgeyeceğiz.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler cumhuriyeti)
bu coğrafyada yaşayıp, nimetlerinden vermediğin kadardan kat kat fazlasını istemektesin. ekmeden biçmektesin, keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
+ özerklik istiyorum.
- ya ne özerkliği istiyon kardeşim. yediğin önünde yemediğin arkanda. nankör olma. hadi şimdi bi siktir git çay koy da içelim.
+özerklik istiyorum
- yarrak var yer misin?
+özerklik istiyorum.
-sünnetlimi sünnetsiz mi ?
+özerklik istiyorum
-hmmokkibbye.
+özerklik istiyorum
-Bence sen başka birşey istiyosun.
+özerlik istiyorum
-o zaman faturalara para verirsin. beleş yaşayamazsın çalışman lazım.
+hasss.
+özerklik istiyorum
-zaten özerk gibisin yarrağımın antifrizi her bokunuz var yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda eğitim desen eğitim, yatırımlara en büyük teşvik sizin bölgelerinizde, kendi dilinizde televizyonunuz bile var ne alıp veremiyorsunuz sanki özerk olduğunuzda bi halt mı yapacaksınız bak sana mevki vermişiz tc vatandaşısınız tutup 2.sınıf vatandaş yerine de konmuyorsunuz her imkanınız var yeri geliyor cumhurbaşkanı bile olabiliyorsunuz ne alıp veremiyorsunuz??
+ ?!!
hani kardeştik.
-özerklik istiyorum.
+yağlı kazık versek?
-özerklik istiyorum
+sahanda mı haşlanmış mı?
işaret parmağıyla, orta parmak arasına baş parmağı yerleştirmek suretiyle "nah" cevabı verilebilir. ayrıca kolun iç kısmı yalanıp okkalı bir -şak!- sesiyle daha etkili bir şekilde ifade edilebilir.
+özerklik istiyorum ali anlıyosun değil mi ?
- şu sıralar çok sıkılmışssın ananlara yollayım seni bi hava al gel istersen !
dedeni de al, öyle gel.
ananı da al git diyenden farkımız, bizden olanın da, olmayanın da geçmişini gayet iyi bilmemizdir.
doğu türkistan gibi katledilmek istiyorsanız olsun derim. (bkz: asıl acı atayurt)
+özerklik istiyorum
-özerklik isteyene yanında bir de üçlü yoğarlak seti hediye.
Sen emperyalistler tarafından kullanıldığını anlayamayacak kadar sığırsın. Sen "Müslüman'ım" diyerek, büyük Ortadoğu projesinin taşeronu olmayı kabul edecek kadar, böl-parçala-yönet politikasına boyun eğip kendini yönettirecek kadar şahsiyetsiz ve aptalsın; ya da "münafıksın!" Sen tarihin gördüğü en büyük sultanlardan Yavuz Sultan Selim'in kendisine beddua ettiği "nankör" "ırktan mısın?..
al al al gel gel bak aaa özerklik bak gel gel tam tepesinde bak tut bakiiim özerkliği hıh tuttun mu aferin.