bugün

cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra malum kişinin de cumhurbaşkanı olmasından sonra kürtlere verilecek özerklikten ile başlatacağım kampanya. Henüz fikir aşamasında olduğundan dolayı kampanya diyorum. aydın, manisa, çanakkale, balıkesir (isterlerse) muğla ve başkent izmir.

içişlerinde bağımsız dışişlerinde türkiye cumhuriyetine bağlı bir ege. hayali bile güzel lan * bayrak da hazır kırmız zemin üzerinde hilal ve boyoz *

kürtlere özerklik egeliye bişey yok he? hadi lan ordan.

edit: manisa eklendi tüm manisalılardan özür diliyorum sizleri bu adamların eline bırakacak değiliz.
güney marmara, trakya ve akdeniz'in de dahil olması gereken birliktir.

(bkz: batı anadolu türk cumhuriyeti)

abd'de california ne ise türkiyede batı anadolu türk cumhuriyeti de o olur. sanayi, turizm, tarım ve hayvancılığın güçlü olduğu bu bölgelerle çok kısa sürede uçarız. en sonunda doğru düzgün demokratik laik bir türk cumhuriyeti görmüş oluruz.
karamanoğlu beyliği'nin de yeniden kurulmasını icap ettiren durum.. Osmanlı'yı o kadar uğraştırdık sıra başkalarında *
(#24461597) Çanakkale ve Balıkesir'i Ege kabul edip asıl Ege şehirlerini es geçen önder liderliğinde bir yere varamayacağı aşikar önerme.

nedense kendi halinde ve anadolu kültürüne pek bi' yakın yerler itinayla elenmiş.

kim var sizin arkanızda? ha?
sevr'i akıllara sokmak için kürdistan fikrini aşılayan abd, akp ve pkk işbirliğinin chplileri getirdiği noktalardan biri.

benzeri için, (bkz: ege akdeniz kıyı türk cumhuriyeti).

yukarıda bahsi geçen ortakları sevindiren bir gelişme olur.

bölgedeki aktörler tarafından halen devam eden gelişmelere göre sırasıyla önce bop, sonra da sevr haritaları gerçekleştirildiğinde özerk bir ege-akdeniz de olacaktır. üstelik kürt sorunu, ermeni sorunu, alevi sorunu...vs. da çözülüyor. bayrakları görmezden gelin, kafanız karışmasın.

görsel

not: tamam, güzel kardeşim. sarı bölgenin çizgisini biraz genişletip kütahya, afyon, konya'yı da yukarı katalım. denizli ege'de kalıyor ama darılmaca yok. nasılsa, masa başında da değil, tuvaletteyken çiziyorum sınırları. türk bayrağı olduğuna bakma, ayyıldızı ege-akdeniz cumhuriyetine verip yeni bayrak çizeceğiz yeşilli meşilli.
asıl ege şehirlerinden kastı denizli afyon kütahya olanları görmemiz sağlayanları gösteren fikir. (bkz: sen gelme ulan ayı)
hakkını istemeyi bilmeyenler tarafından kötülenen bölücülükle suçlanan fikir. okuduğunuzu anlamıyormusunuz arkadaşlar?
eğer güneydoğuya özerklik verilirse ben de kendi hakkımı isterim diyoruz.
eğer güneydoğu ödemediği vergisini ankaraya yollamıcam ben kendim toplayacam diyorsa ben de diyorum. (gerçi aziz işleyecek ama olsun)
eğer güneydoğu biz kendi bayrağımızı kullacaz diyorsa ben de diyorum.

tekrar ediyorum eğer güneydoğuya özerklik verilecekse ben de kendi hakkımı istiyorum arkadaş.
dün yapılan cumhurbaşkanlığı seçimleri ile tekrar gözden geçirilmesi gereken fikir.