bugün

Gecenin bu saatinde geliyorsa muhtemelen eski sevgiliye aittir. Ya da nur topu gibi bir sapığım oldu, bilemedim şimdi. Seni tanıyorsam üç kere vur kapıya dicem ama burayı okuduğun da meçhul ya neyse. Bu kadar korkak olma. Tek diyeceğim bu.
heyecan yaratır.belki katil belki eski aşkın ya da işleten bir arkadaş olabilir.
özel numara hayat kurtarır.
Bu gece başima gelen olay. Çağrı değil arama geldi direkt, ama aranan Muhammet isminde bir çocukmuş. Kızın beceriksizliğine bak, daha eski sevgilisini arayamıyor. Sonra neden terk edildim.
anonim olmak kötü de olsa, bir tedirginlik yarattığı aşikardır.
geldiği saat önemlidir. bu saatlerde geldiyse %70 eski sevgili %30 piç arkadaşdır fakat konuşmadıysa %100 eski sevgilidir.
Telefonum bozulmuştu evde dandik bi Samsung telefon vardı onu kullanıyorum ulan arada bi gizli numaradan Çağrı geliyor diyorum kim bu kim bu, sonra öğrendim ki sahte aramaymış aq.
en sevdiğim maldır. * amaçsız insan.
her seferinde duymadığım çağrı. ulan gerizekalı sabahın köründe aranır mı?
Özel numara bir yere kadardır. Bunun yunanistandan arayanları vardır. Hangi amaçla gerçekleştirilir, neden aranır bilinmez.

Oy mu isteyecektiniz lan siz de yoksa?
gizli hayran yoktur, bedava dakikasi olan arkadas vardir.
Götünü yırtsa gelemeyecek çağrı, 10 yıldır kapalı.

Ergenlerden nefret ederim.
en sevdiğim şey. bayılırım. hatta neşe kaynağım diyebilirim.

o derece.
Özel aramalara kapatırsın olur biter. Haa eğer kapatmıyorsan, bundan keyif alıyorsundur diye yanıt verilir.
hayatımda sadece 1 kere aldım o da 15 yıl önce falandı dedim bu ne amk o gündür kapalı.
bende aramadım kimseyi. o kadar ergen ve çomar olmadım hiç bir zaman.
Sıkça aldığım çağrıdır. Evet.
ulan yalnızlığımın bir kez daha yüzüme tokat gibi çarpdığı başlıktır. hiç almadığım çağrıdır.
Gün itibariyle kapattığım için almadığım çağrılardır. O çağrı geldiğinde aklınıza ilk kim geliyorsa genelde o aramıştır.
internetten rahatça bulabilirsiniz arkadaşlar korkutma amaçlı aradı 5 dk da buldum numarayı kapatmaya gerek yok.
Son 4 Aydır tık yok öldüler mi acep bilsem helva dağıtacam.
*90 araması yapılarak kolayca engellenebilecek çağrıdır.
gecen sene yurtta rastgele numara cevirip yapmisligimiz vardi.nelere sahit olduk
nasil eglendik anlatamam.
arayın sorun değil karşınıza çıkan sese hazırsanız.
Bi dönem hep geliyodu. açıyorum, tek bi ses gelmiyordu. yalvardım bişi de diye ama yok. aramıyo artık. özledim.
yalnız insan işi.
güncel Önemli Başlıklar