bugün

Uludağın azman yazarlarından kendini korumaya calısan yazardır.
görsel
sözlük oğlanlarından şişmiş yazardır. yapmayın işte, saldırmayın öküz gibi abaza herifler, ürkütmeyin ceylanları. sizin yüzünüzden bizim gibi olgun erkekler de aç kalıyor. şu sözlüğe girdim gireli iki meme yalayamadım amk.*
(bkz: kurbaga opmus bahtsiz prenses)
Buraya yazmaya geldim.
Sözlükteki Girilere göz attıktan sonra bu kararımın ne kadar da doğru olduğunu anladım. Açmayı da düşünmüyorum.
Teşekkürler.
size mi soracaktı. siz kamillerin salak muhabbetinden sıkılmıştır.
Sözlük forum sitesi değildir.
Gelip fikirlerini yazıp çıkıyordur, dikkat çekme çabası olmadan.
Nickaltini coşturup, alakasız ilgi çekici fotoğraflar eklemeden.
Ya da bir diğeri ise, sevgilisi tarafından kısıtlamalar gelmiştir kendisine.
Düşündüğümdür. Ama bazen de engin düşünceleri kaçırmamak istiyorum.
Çok büyük marifetmiş gibi burada söyluyor birde.

(bkz: beyin bedava)
Rahatsız edilmek istemeyen yazardır. Kimse onu suçlamayamaz eğer kapalı olmasa günde az 10 tane mesaj alacağını bilir.
Abuk subuk insanların anlayamayacagi yazardır. Ben mecbur muyum olur olmaz insanlardan mesaj almaya?

Onun yerine entrylerini okuyup analiz edip şahsıma hitap edeceğini düşündüğüm yazarları takibe alıp, mesaj yolunu sadece onlar için açık hale getiriyorum.
(bkz: sohbete gelmemiş)
ben erkek halimle kapatmayı düşünürken kadın yapmış çok mu dediğim durumdur.
Olması gereken bence, daha bi çekici ulaşılması zor, oyunu hard da oynamak gibi.
Aslında gayet mantıklı aptal aptal şeyler duyuyosun cidden. Ama kiyamiyorum yine bahtımı kapatmış gibi hissederim kpatirsam.
sözde kapalıdır.
Hm böyle bi şey de var yani iyi oldu öğrendiğim.
uyariyi aldigimda cok oldugum kadin yazardir. iyi de ben sana caylaklik bittikten sonra mesaj atcaktim sn. bilge sendromu. 15 gun sonunda "bu kisi sadece arkadaslarindan mesaj aliyor." uyarisini gorunce koydu biraz. hayir muhabbetimiz de iyiydi. baskalari yuzunden biz yandik amk. saka gibi.
sanal ortamın çarşafını bürünmüş namuslu, mümine kadındır.
Doluyuz mesajı veriyordur.
Çok mesajlaşmisim biraz dinlen diye uyarı geldi yukardan silktir amk.
(bkz: Harun)
bu benim. evet.
En iyisidir.

"Ben konuyu direk buluşup sevişelime getirmem asla, biraz dolaşıp sonra sevişelim" derim. Gezmek iyi gelir sevişme öncesi.
Vurduruyordur.
iletişimden yoksun bir ortadoğu kezbanıdır. anca türkiyede bulunur.