bugün

etrafındaki krolara oranla (mahsun, ibo, alişan) konuşmasını daha iyi bilen ve daha güzel şeyler yapmaya çalışan şarkıcı.
yaptıgı muzige bakıldıgında basarili diyebilecegim ve aynı zamanda oyuncu olan medyatik kisilik
gereksiz insanlardan biridir,eski prestij müzik ailesinin ortanca ogludur.
bir web sitesinde yapılan "en kro kim?" anketinde sağlam bir oy aldığını görünce şaşırmış olan sanatçı. ancak kendisini bu sıralamada izzet yıldızhan geçtiği için sevinmekteymiş.
şarkıcılığın yanında oyunculuğuda başarıyla yürüten sanatçı
film ve dizileri
-asmalı konak(dizi)
-asmalı konak(film)
-keloğlan kara prense karşı(film)
-kolay para(film)
-nerdesin firuze(film)
-o şimdi asker(film)
mercan dedeyle birlikte olduğu dedikodularını biçok farklı yerden duyduğum insan yavrusu...
oyunculuk hayatına esin moralıoğlu ile birlikte oynadığı "yalan mı?" isimli diziyle başlayan kroluktan cool(!) insan modeline dönen ya da döndüğünü sanan sanatçı(!) kişilik...
bir zamanların sanatcısı idi vede iyiydide.sonranın oyuncusu oldu ondada fena değildi.şimdinin ise medyatik magazin kişiliği
Desanın reklamlarında rol alan ve benim desa deri ürünlerine tepki duymamı sağlayan şarkıcılığı birşeye benzemeyen oyunculuğunuda seslendirmeyi yapan Volkan Akyılmaz sayesinde toparlayan kendi sesiyle konuştuğu filmlerde yeteneksizliğini ortaya koyan ama kendini üstün yetenek sanan ve filmlerini sinema salonunu kendi ve arkadaşları için kapatıp seyreden kişi.
kıro yu alladılar pulladılar bize kakaladılar a cok ıyı bir örnek
ama unutulmamalıdır ki çingeneyi saraya koysan yıne ortalığa eder
(bkz: haziran gecesi)
asmalı konak'ta şukella tadında bir oyuncu.
dedesimi amcasımı baya büyük bir sanatçı olan , referans noktası izzet yıldızhan olan kro zümresinde azıcık daha elle tutulur olan , hatta cnntürk'ün hayatını belgesel yaptığı insan.
abdye sevgilisi tarkanı gormeye giden adam..inanılır gibi değil dimi
Konuşurken çok fazla ekzantrik cümle kurmaya çalışan ne oldum ben delisi bir türkücüdür kendileri.Gerçi son zamanlarda türkücü oldugunu kabul etmiodur ama ölesin özcan.türkücüsün sen türkücüüüüü
bu kavramsız, berbat sesli, kültür yoksunu ama niyeyse 'kalburüstüyüm' diye kasan kişiyi entellektüel, derin sanatçı addedenlere gözlerimle, kulaklarımla gülüyor ve geri geri koşarak uzaklaşıyorum efenim... birikim olacak arkadaş. o olmadan fake'sin, komiksin, hiç doğal değilsin...
hakkında gayet gerçekçi ve isabetli tespitler yapan bir okuyucunun yorumunu ve o yoruma yapılan derin(!), zeka fışkıran yorumları aşağıda okuyabileceğiniz süper(!) sesli kişi.
http://arsiv.sabah.com.tr/2006/07/10/pamir.html
yürü be halkım! selda bağcanlar, esmeraylar, erkin koraylar, ilhan iremler, ahmet özhanlar, coşkun demirler de kimmiş...
özcaaaaannn...
nerden gelip nereye gittiğini çok iyi bilen insan.
aynı yerden gelip aynı yere gittiği i.e. yerinde saydığı halde beyinlere öğrenilmiş zevksizlik aşılayan 'araçlar', ki medya oluyor bu büyük ölçüde, sayesinde 'çok iyi bir yerlere gidiyormuş' ilüzyonu yaratılan kişi...
çıplak sesiyle kesinlikle dinlenilesi şarkıcı.
çıplak sesiyle değil, stüdyo mastering * destekli kayıtları bile dinlenmeyesi 'ıııyyyk' sesli 'müzikçi'... ama bu parçası dinlenir *. dracula memo bu şaheserin(!) ismi... bomba... puhaha... bu vatandaşın hala 'dracula memo' seviyesinde işler yaptığını anlaması için bu milletin, ille münir nurettin selçuk'un dirilip açıklama yapması mı lazım merak ediyorum... kaçırmayın, bur'dan 'yakın'...
http://www.cihanesen.net/...%20-%20Dracula%20Memo.mp3
aktörlük ve şarkıcılığı çok iyi yaptığını sanan kişi.oyunculuğuda şarkıları gibi tek düze.altyapısı olmayan ,medyanın ve genç kızların şişirmesi kıro
henüz yarı ünlüyken, aydın'da yaşayan annesini görmek için sokagımıza gelen ve bizimde gıcık etmek için arabasına top atıp alarmını çaldırdıgımız şahıs
çalışkan insan.
fentezi müzük sanatçısı.