bugün

baba değildir öncelikle o.insan hiç değildir.boşa yaşıyor olup ölmesi veya öldürülmesi daha hayırlı bir iştir.
milletin manyaklaştığını gösteren utanç verici bir hadise..millet manyak olmuş abi yuhh yaa..
insan sevgisiyle dolup taşan bir insan, eğer ki katil oluyorsa bunun gibilerden birine suçüstü yaptı demektir.
lolita filminde vardı böyle bir konu. kız babasına aşıktı ve babası da bundan faydalanıyordu*.
babam öldüğünde ağlamadım isimli romanın ana temasını oluşturmaktadır.
insan sıfatını haketmeyen bir köpekten bile daha alt bir konumda bulunan şerefsizin önde gidenidir. yaşamayı haketmeyen biridir. çoğu kişinin kullandığı gibi insanlara hapislerde çürürsün inşallah dedirten birisidir.
"baba" sıfatını haketmeyendir... hatta "insan" bile... insan olamayan bir ucubeye nasıl "baba" denilebilir ki !...
Çoçuk doğdumu kız olduğu için sevinen,erkek doğdunda o na da yetine bilen hayvan cinsidir.
(bkz: o insansa ben neyim)

(bkz: ben insansam o ne)
şerefsizdir. hayvan demek hayvanlara hakarettir!
ibreti alem olsun dye Taksim meydanında sallandırılması gereken kişidir.ikinci iyi alternatif ise hadım edilmesidir.
çükü tiz vakitte kökünden uçurulup, makatına sokulası yaratıktır.(hayvan bile diyemedim)
(bkz: katıksız orospu çocuğu)
başlığın okunması neticesinde içe dönen tüylerin diken diken olup yüreği kanatması...
bildiğin şerefsizin önde gideni bu baba sıfatı yakışmadı malum. hayattan nefret ettirir böyleleri, ölümle kurtulmamalı, bak kötü kötü işkence metodları getirdi aklıma şimdi. *
allahın belası yaşamasının bile haram olduğu insan denilemeyecek yaratıktır.
birincisi bu haber karşısında insan olmaktan, ikincisi ise bir erkek olmaktan utanıyorum . hangi beyin, hangi cinsel dürtü buna neden olurki. ey a.*şerefsizi amacın ne dünyada kadınmı tükendi.
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/13792095.asp
(bkz: idam cezasini yeterli gormemek)
namussuz, vicdansız, haysiyetsiz abdullah öcalan isimli yaratığın yanına koyulması gereken, baş başa bırakılıp sonrada izlenmesi gereken adamdır.
şerefsizin ve haysiyetsizin önde gidenidir.***
isminin önüne eklenmesi gereken o kadar çok sıfat varki, *.
türkiye'de ''eee ağacıı büyüttük meyvasını yemeyecek miyiz?'' diyerek kendini savunan insanımsı yaratıktır.

daha medeni toplumlarda ''hangi baba kızına bunu yapmak ister ki? ben hastayım istemeden yaptım, tedavi olmak istiyorum'' diyerek kendini savunan insanımsı yaratıktır.
artıkın tam öz bir o.ç. olmuştur kendisi. rahat rahat takılabilir.
(bkz: dövülerek öldürülesi insanlar)
(bkz: bunu yapan insan olamaz) *
Olaya Türkiye'den bakarsak: "O. çocuğudur. Anasını, nenesini mezarında saygı ile anmakla kalmayıp, kemiklerine bile tecavüz edilmelidir. Bu durumda kızının babasının yüzüne bile bakmaması ile birlikte beddua da edecektir. Bu arada kızın hayatı mahvolmuştur. Dünyası kararmıştır. Bu olayı duyanlar ise ona bakarak acıyacak, babasına küfür edecek ve kızı görenler "abaza" erkekler ise "Gecesi ne kadar, yavrumm?" diyerek alay edeceklerdir. Evlenme oranı azalacaktır."

Amerika'dan bakarsak: "Doğal bir şey. Eğer kızı istediyse, neden olmasın? istemediyse bile bir hafta içerisinde tekrar eski haline dönüp, kızı ile arası düzelecektir. Orada "Kızlık zarı testi" zaten yoktur. Eğer zar hala varsa, ayıptır. Kızın yüzüne bakılıp ayıp denilmez. Babaya bakılıp, "ruhsal dengesi bozulmuş" diye nitelendirilir. Hayatı, babasının kızından özür dilemesine kadar berbattır. Daha sonra ise düzelecektir. Evlenme oranı, eskisinden daha yüksektir."

Peki biz hangisine bakacağız? Türkiye'dekine tabi ki. Çünkü bizim ecdadımız, dünyada bulunamayan türdendir. Sâikaların parçalayamadığı ecdadın torunu böyle mi olacaktı?

(bkz: Adamı sikerler)