bugün

Öss sınavında puan türlerinin herhangi birinde başarı sıralaması 00000xx şeklinde olan öğrenci modelidir.
ya çok zeki ya çok çalışkan bazen de hem çok zeki hem çalışkan olan öğrencilerdir.
dershanelerin yakasını bırakmayacağı öğrencidir.
Çok deli burs alan öğrencidir.
Başbakanlık bursuna başvurması gerekmeyen öğrencidir.
tebrik edilesidir, fazla zeki değilse büyük ihtimal ömrünün baya bi yılını kitaplar ve testlere adamıştır ve asosyaldir...
bir tane tanıyorum. bildiğin saf.
bir tane tanıyorum. bildiğin mal.
Bazılarının kedi ciğer meselesine döndürdüğü durum.
Şu an için ilk yüze girdiğini ima eden kişilerin nicklerinden yola çıkarak ''olum bütün ilk yüz bağyanlar sözlükte takılıyor herhal'' dediğim durum.
bir tane tanıyorum. Bildiğin zeki.
Profesyonel olarak gitar çalmakta , grubunun solisti ve aynı zamanda yakışıklı.
(bkz: daha ne olsun)
hayattaki amacı öss ve ders çalışmak olan insandır.
Ben 50 tane falan tanıyorum bazıları gerçekten çok zeki, akıllı ama bazıları da tek kelimeyle garip.
Bir tanesi de sosyalleşmek için bu aralar sözlükte takılıyor.
ineğin tekidir.
inektir, çok çalışandır, haketmiştir, helal olsundur.*
kredinin üç katını geri ödemesiz alan ballılardır.
Sözelci olanlarının en iyi ihtimalle Türk Dili ve Edebiyatı okuduğu öğrenci modeli.
öss'de başarı elde edemeyen öğrencilerin arkasından çok sövdükleri öğrencidir.
500. ile tek farkı 1 türkçe sorusudur. sistemin yanlışlıkla bi anasını siksek...

edit: 500. içimizde beyler.
kutlanması gereken kişidir. sorumluluğunu bilip düzenli çalışarak bir çok kişinin ulaşabileceği bir metebedir ancak önemli olan o sorumluluğa sahip olmaktır. kutlanması gereken de bu sorumluluk sahibiyetidir.
istediği bölüme rahatça girer ve başvuruymuş, mülakatmış uğraşmadan iyi miktarda burs alır. başka da abartılacak bir olayı yoktur.*
bir tane bile tanımıyorum ama tebrik edilecek arkadaş olunacak insanlardır.