bugün

kiskanc önermedir.

mesela ben begeniyorum bu yil ki öss birincisini.
karizma adam bi kere!
calismis kazanmis, üstüne birinci olmus..

kiskanmayin lan, dagilin..
(bkz: çirkin birinci yoktur az votka vardır)
bu sene değişecek olan durum.
edit: * *
sabredin bu seneki zaferimin ardından playboy'a soyunmayı planlıyorum. hatta final dergisi ve dersaneleri beni desteklerse private için bir filmde bile oynayabilirim. ama üzerimde "finalle kazandım" yazan t-shirt ümü yönetmenin emri gereği sadece filmin ilk 10 saniyesinde giyebilecekmişim. ee artık sütyenime de derginin reklamını koyarlar o da iyi olur, ayrıca ben de vucudumun albenili yerlerine final dergisinin dövmelerini yaptırırım di mi..ehehe

(bkz: bekle beni öss)
final dergisi dersanesi t-shirtüyle güzel gözükmenin zaten imkansız olması sonucu oluşan önerme.
(bkz: şaft kayması)
öss best model of the world yarışması olmadığından ve öss birincisi olabilmek için "güzellik" kriteri şart koşulmadığından hiçbir açıdan sorun teşkil etmeyen durum.
uludağ yazarları size sesleniyorum!

siz çatır çatır entryi, başlık, ayar derdinde koşarken bu insanlar seri soru çözdü. tonlarca öss' ye hazırlık kitabı yedi.

dişi bünyelerin kaş ve bıyıkları birbirine karıştı, erkek bünyelerin sol elleri tedavisi imkansız tahrişlere geldi.

neden mi ?

fütursuz 31.. elbette..

şimdi kalkıp yakışıklı değiller, güzel değiller diyorsunuz..

full çektiler ama naber !
(bkz: fakir ama gururlu)
oss hazırlık yıllarımı ders çalışmak yerine ortamlara akarak geçirmemden kaynaklanmış bir durumdur.
(bkz: gönüllerin birincisi)
(bkz: yaradılanı severiz yaradan dan ötürü)
(bkz: öss birincilerinin femden çıkması)
saçma genelleme. başarılı insanlarda tipsizlik ortalaması, diğer başarısız tayfadan çok daha düşüktür kanımca.inanmayanlar boğaziçi ve odtüyü gezebilir...
2001 öss 1.si emrenin yerle bir ettiği genellemedir..
bir adam hem çirkin hemde öss de başarı elde edemediyse vay haline! avuncak hiçbirşeyi yok..

-ulan kıçıma kaş göz çizsem bundan daha güzel olur
- salak herif kaşlı gözlü kıçını sok bakalım öss' na EA türkiye 1. si olabilecekmi?