bugün

hele bir de çok iyi öpüştüğünü iddia ediyorsa çekilmesi zor erkektir.
öpüşmesini bilmeyen olabilir ve fekat öpüşmeyi bilmeyen erkek varsa yuf olsun*
çaydanlıkta pratik yapması gereken erkeklerdir.
(bkz: yokluk zamanları)
(bkz: tanrı fransızı korusun)
(bkz: hayvan gibi sevişmek)
Ahirette karşısına "Neden öpüşmeyi öğrenmedin?" diye bir soruyla gelinmeyeceğini bildiğinden bu ilmi Çin'den dahi ithal etmeye çalışmayan erkektir.
SEVGiLiSi tarafından öğrenecektir öpüşmeyi.
ben öpüşmeyi tercih etmiyorum direk mevzuya geçelim diyen kısım.
Baştan kaybeder. Sevgiyi arzuyla yoğurmanın ortaya çıkardığı harika bir anın zevkini kaçırmaktadır.
milli olmamış erkeklerdir.

allah belanızı versin tü size.
türk erkeği ise anında öğrenir.
aslında bu başlığı bıyıklı kızları öpmek istemeyen erkekler olarak değiştirmek lazım.
öpüşmeyi öğretilmesi gereken erkeklerdir.
edit: ben biliyorum. *
demek ki, cinsel azgınlık ya da sapkınlık sadece erkeklere özgü bir kavram değil. ama erkek olsam çok iyi bir küfürüm vardı bu zihniyet için. tüh ya...
Öğretecek birine ihtiyacı vardır. Tabiikide bayan.
(bkz: yok mu öğreten)
Hatunun dudaginda ertesigun morlugu birakamayan erkektir. El opsun.
göster ama elletme mantalitesinin sonucudur. bilmeyenlere bir de kızmıyorlar mı? bu yaşta bu zeka.
sevmemişsen öpüştüğün kişi fransız olsa ne işe yarar ki dedirten boş sözdür.
"Hatun kişisi bu işin uzmanımıki böyle bir kanıya varmıştır bizimle ilgili" sorusunu akıllara getirir .
annem göster ama elletme şeklinde büyütülenlerin hunharca eleştirdiği erkektir.
teknik eksikliğinden değil de hissiyat yoksunluğundan kaynaklanan durumdur. öpüşmek dürtülerin yapmaya yönlerdiği bir eylemdir. dürtüler harekete geçmişse haz alınır , haz verilir, kenetlenilir.

eee yeter amk ayrılın olanı var olmayanı var!
kız görünce heyecanlanan erkektir. Genellikle bingazilidir.
öpüsmeyi ögreteni olmamis erkektir. dudaklarini büzer, gözlerini kapatir hatun kisinin dudaklarina dayar hic bisey anlamaz. bunun kursu bursu biseyi olsa dolar tasar ama bilen olmadigi icin, ögreteni de yoktur. televizyondan ordan buradan seyrettikleriyle, okuduklariyla öpüsmeye calisir. bu sefer dilini hatunun girtlagina sokar, yine basarisiz olur. naif kisiliktir, saf ve temiz düsüncelerin insanidir. hormonsuz bir domates kadar pak kisidir.
bulursaniz hemen alin yiyin. evlenin yazacaktim
opusmeyi bilmeyen kizla olsa iyi olur.
ibrahim tatlıses dir.
http://alkislarlayasiyoru...-avsar-espri-bombardimani