bugün

Hoşlandığı, beğendiği ya da sevdiği adamı aslında öpmek ister ama devamının Amerikan filmlerine benzemesinden (yatakta biterya mutlaka onlarda öpüşmenin sonu) korktuğundan çeker kendini, erkek de zor kadın sanar ya peşinden koşar ya defeder.
sevişirken de kütük gibi yatakta duran kızdır. ilk bakışta şişme kadın gibi görünür sonra bi dürtersiniz tepki verir..
erkeğin öpüşmeden sonra ''sevişmeden uyumayalım'' moduna girmesinden korkan kızdır.

-aşkım hadi öpüşelim
-öpüşmeyelim o zaman
-o zaman senle niye çıkıyorum lan.
-sen benle öpüşmek için mi çıkıyorsun?
-on yıl oldu tık yok lan öpüşelim diyorsun. yok yatağa atarmış. acırsa ben çekicem ya. bırak dediğin yerde bırakıcam.
-ama ama öhü öhü çok kötüsün kamil.
-hadi ver bi alt dudak. bak yoksa liseli serap a yapılanları sana yaparım
dişinde çürük olabilme ihtimali olan kızdır.
kendisini evleneceği kişiye saklayan kızdır...
muhtemelen öpüşmek istemeyen kızdır. sizi sevmediği için böyle korkuyorum, ben aslında öpüşmeyi sevmiyorum ayakları yapıyor olabilir. "mantık" olayı ön plandadır yani hanımkızımızda.

gerçekten seven kız dudaklarınıza yapışır. bu böyledir. hele ki günümüz toplumunda. utanma çekinme vs onlar eski zamanlarda kaldı.
iki çeşittir. ya motordur kendini ağırdan satar. yada gerçekten hiç öpüşmemiş temiz aile kızıdır.
'bir genç kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır' sözünü kendisine felsefe edinmiş kızdır.
Hastalık kapmaktan korkuyor olabilir. Bu durumda benim gibi temiz efendi erkeklerle yiyişmesi gerekmektedir.
çok ıslak ıyk .s .s diyen bi kız vardı.

en son gördüğümde kütüphaneden dudakları mor çıkıyodu el ele tutuştuğu çocukla gülüşe gülüşe.
Titretmeden. Ürkütmeden. Önce soluk sıcaklığı ile biraz kıvama getirilir, kırk beş (45) derecelik açıyla üst dudağa dogru hamle yapilir. Kısa kısa.
Korkmaktan çok iğrenme durumu. Aşırı igreniyorum evet. Belki de birisine aşık olup daha önce hiç öpüsmedigim için iğrenç geliyor olabilir.
Ayrıca (bkz: bir öpüşme sırasında milyonlarca bakteri değişimi olmaktadır.)
en iyi kız türüdür.