başında türbanı olduğu için kendini diğer kızlardan daha namuslu gören, ancak böyle bir tribe girmişken kendini manitasıyla toplum içerisinde öpüşmekten alıkoymayan kızdır.
ağzının tadını bilen kızdır...
günahı boynunadır sen kendini yorma evladımdır.
Saçı kapalıdır...
giydiği başörtüsünün hakkını veremeyen kızdır .her kız başörtü takabilir ama herkes hakkıyla islamı yaşayamaz işte tamda buradan kaynaklanıyor sorun o nedenle böyle kötü örneklere değilde islamı dört dörtlük yaşayanlara bakmak lazım gelir.
başındaki türbanı dini için değil, siyasi görüşünü göstermek için takıyordur.
ayaktakımıdır. gerçek türbanlı kız'a evlenmeden dokunabilen erkek görülmemiştir..

mallığa gerek yok. ne olduğunu siz de biliyorsunuz..
öpeşmenin yada sevişmenin sadece giyinm kuşama bakmadıgını anlmamış Genelleme hastası yazarların çarpık düşüncelerinden biridir.
türbanı çevre baskısıyla takan laik kızdır.
başlığın kesinlikle ama kesinlikle sataşma sebebiyle açıldığını düşünmediğim konudur.

yok mu hocam böyle kızlar? varolmayan bir şeyden mi sözediliyor da hemen bu tutumu '' sataşma '' olarak niteliyosunuz. bal gibi de var. bal gibi de yapıyolar. çatır çatır sevişiyolar yemin ederim. hooopp. orda dur işte. çek elini o eksi butonunun üstünden. bu gözler gördüğünü yazar, fazlasını değil. ya da dur lan, şayet rahatlatacaksa bas eksiyi amına koyim, nasılsa aldığım artıları götüme sokmuyorum. o açıdan sıkıntı yok. buyur buton senindir. ne diyodum. heh! taktığı türbanın ne mana taşıdığını bilmeyen, öylesine, ailesi istediği için takmış, ne yaptığını bilmeyen insanlar yaşıyor bu ülkede.

ben bunun öyle çok örneğine şahit oldum ki; tüm turbanlı kızlarımız böyledir, cahildir demiyorum lakin büyük bir çoğunluğunun içinde bulunduğu durum bu.

bunun sevişen versiyonu var, türban takıp tayt giyeni var, mini etek giyeni var.. ohooo.. neleri var bir bilseniz. yok o da insan elbette yapacak elbette bilmem ne bokum diye savunmaya geçmesin kimse.

türbanı niye takıyo o zaman? evet. merak ettim, soruyorum? madem öyle buna bi mantıklı açıklama getireceksiniz önce. ben de haklısın hocam deyip kırıcam dizimi oturucam götümün üstüne. o da mümkün değil anlaşıldığı gibi.

hakkını veremiyosanız türbana girmeyin. koyun olmayın mesela. doğru veya yanlış varsa bi düşünceniz arkasında durun. birileri istediği için değil, kendiniz istediğiniz için yapın.

evlenipte türbana giren versiyonları var bir de. allah emri derler, allah'tan korkmayıp kapanmazlar. kocam istedi, kızıyor diye başlarını bağlar bu götelekler. oha. vallahi çüş. samimiyetsizler. sen böylelerine akıl ihsan eyle yarabbim. amin.
dudakları olduğuna göre öpüşebilmesi gayet olağan bulunabilecek kızdır. Olağan olmayan ise; kendisini "mazbut ve muhafazakar aile kızı" olarak tanımlayan bu insanların, ulu orta sevgilisiyle şap şup öpüşebilmeleridir.
edeplidir, yiyişmez. sadece öpüşür. gerekirse verir ama asla yiyişmez!
(bkz: bankta öpüşen türbanlı kız)
başı açık olup öpüşen kızdan farkı yoktur.
başı açık olup öpüşen kızdan tek farkı başındakini ebeveynlerinin baskısıyla takmasıdır.
bugün işe giderken lise üniformasıyla tekrar gördüğüm kızdır.
öss, lys, kpss sınavları öncesi türbeleri mesken tutan mini etekli kişilerden daha günahsızdır.
görsel
Birde şeriat ister bu. Sevgilisiyle öpüşmesini dahi Atatürk'e borçludur.
(bkz: kiss me like there s no ahiret)