bugün

Tıp'ı kazanıp bırakan bir çok insan var, önemli olan bitirebilmek.
en iyisi hiç üniversitesite işine bulaşmamak direk hayata atılmak lazım.
en önemlisi
istediğin hayalindeki bölüme girmektir.

gerisi gelir.
Önemli olan iş bulmak.
c hiçbiri, zira hem kazandım hem bitirdim. pişmanım.
Önemli olan boyu değil işlevidir. Yani bitirme süresinden ziyade girmiş olmak önemlidir.
Okumayın bak.
Kesinlikle bitirmek.
Kazanmanın zor gelmesi , Üniversiteye girme yaşının ortalama 18 olduğunu düşünürsek , o yaşa kadar alınan en büyük sorumluluktur. Ve bu yüzden biraz abartılı yaklaşılır. üniversite kazanmak için harcadığımız emek ve zaman karşılığını bir başarı elde etmek istemektir. Ama üniversiteye geldiğimiz vakit ,tabi lise 5 gibi olmayan bir bölümde , verimli çalışmak ne demek , bundan ne anladım , günlük hayatımda nerede kullanabilirim ve karşımdakine ne aktarabilirim sorularına yanıt ararız. O yüzden bitirmek için harcanan Emek daha önemlidir. Hayatımıza yön verecek olan odur.
önemli olan dif ve elektronikten geçmek.
Universite okumanin neler kazandirdigini anlamayi saglayacak sorudur. Baslamaya karar vermede aile baskisi on plandadir ama bitirdikten sonra ne ise yarayacagi konusunda kesin bir bilgi yoktur.
ikisinde değil. işe yaramaz bir üniversitede ise yaramaz bir bölümü kazanıp bitirmissin ne işe yarar. iyi un iversite iyi bölüm artı sertifika.
Üniversite ile ilgili neyin önemli olduğu.

ikisi de önemsiz.

Mühim olan sevdiğin bölümü okuyup sevdiğin işi yapmak. Bak o zaman nasıl açılıyor kapılar.
Gitmemek arkadaşlar hiç gitmemek.
ikisi de boştur. önemli olan adam olabilmektir. saygılar. hürmetler.
Boş geçemeyeceğim. Önemli olan üniversiteden en az bir tane can yoldaşı olacak vefalı arkadaş bulmak. Kazanıp ve bitirme olayının tam ortası. Zaten hayatta en önemli şey ortayı bulmaktır. Bir tarafı seçerseniz radikalcesine çürüyüp gidersiniz.
Bitirmekte değil sonrasında bi yerlere tutunabilmek.
Atanabilmek.
Önemli olan torpil bulmak.
kazanıp bitirip atanmak. sadece 6 ay askerlik yapmak için 4 yıl sefalet çekmeye değmez öğrencilik.
Önemli olan Bitirmektir lakin geleceğe yatırım sayılacak donanımı, birikimi sağlayarak bitirmektir, fark yaratabilmektir.
Aksi takdirde, diplomalı işsizler ordusuna katılmak kaçınılmaz.