bugün

gercekler acıdır biliyosunuz acıtır.
Dişlerinin arasında bir şey kalma olasılığının az olmasına bağlı olarak diş çürümelerinin en aza inmiş olmasından mutluluk duyanlar.
Diestemaları olan insanlardır. Bir frenektomi, bir ortodontik tedavi veya sadece kompozitle bile bu durumdan kurtulabilcek kişilerdir.
inatla öyle kalmasını isteyenler de mevcuttur tabi.
Komiktir.
rahmetli nazmiye hanım gibi dişi olanlardır.

görsel
çekirdek yemek için başka yöntemler geliştirmiş insandır.
s'leri tam söyleyemezler bunlar. kendimden biliyorum.
(bkz: ceylan ertem)
Hafif bir bosluk var tam bos diyemeyiz ama. Ama yazilan ciZilenler sacmalik sadace.
Genelde komiktirler ve sayısal zekaları gelişmiş olur.
arasından 3. köprünün geçebilmesi muhtemel boşluktur. allah vergisi bir şey diyemeyeceğim ama bazıları çok fazla boşluklu oluyor.

(bkz: boru mu bu)
vanessa paradis
görsel
sizinde ön dişleriniz öyleyse oyle olma ihtimaliniz olabilir.
görsel

Beren saat.
Aşkı memnu nun final bölümünde ağlarken ön dişleri arasında Çevreyolu kadar boşluk vardı hatta.
-nin neden ayrı kardeş ? Ön dişlerinin yazmak varken.
DILLERINI BU BOSLUGA SIKISTIRP 3 4 METREYE KADAR TAZYIKLI TURUKEBILENLERI VARDIR.
aşık olunasıdırlar. netekim oldum.
Birkaç cahil sözlük yazarının dalga geçtiği insanlardır. Allah ın verdiği görüntü ile dalga geçen, aşağılayan, kınayan onu beklesin. Kendi çocuklarından, ailesinden.
Sonra da diğer sayfalarda islam ı beğenmez, eleştirirsiz. Siz önce kendi hayatınıza bakın.
Kimisine yakışmaktadır.

Ama bir tavşandiş değildir.

Şüphesiz.
fizyonomi üzerine yazılan kitaplarda, ön dişleri arasında boşluk olan insanlar iyi kimseler olarak tarif edilmektedir.
Zengin olacağı rivayet değildir. Zengin olmuşlardır. Aynı zamanda ciddi, mesafeli ve vefasız oluyorlar. Genel anlamda.
Kendi hayat standardlarını odak alarak söylüyorum: Şanslı olurlar.
mesafeli tipler gibi görüyorum böyle insanları. dişleri sıkış sıkış olanlar daha samimi sanki. bana öyle geliyor en azından.
spectre 007'de oynayan Léa Seydoux.
boşluklu güzellerden.
bu kişi erkek ise yavşak, tipsiz ve özgüvenli olurlar. bir de sesleri çok rahatsız edici bir tonda olabilmektedir.
kız ise yine tipsiz, dudakları değişik bi şekilde buruşuk ve yine sesleri rahatsız edici bir tonda olabilmektedir.
mide bulandırıcıdır. net!
güncel Önemli Başlıklar