bugün

(bkz: zenginin fakiri ezmesi)
(bkz: hoşgeldin ömerciğim)
(bkz: parayla adam olmak)*
çay koyması gerekenlerin tespitidir.

(bkz: sakin ol şampiyon)
burger king'in ortağı olmanın ya da çok paraya sahip olan birinin saçma bir şekilde futbol yorumculuğuna saygı duyulması gerektiğini anlatmaya çalışan birinin cümlesi.
Maç izlemeyen adamın tespitidir. Burger king çalışanın tespitide olabilir.
+ ömer üründül ile dalga geçenler zavallıdır.
- çoook, çook.
+ sence de değil mi abi?
- ee tabi yani.
+ bence gizli eşcinseldir.
- ooooovvv..
Eğer ki ömer üründül'ün burger kin'e ortak oluşu onu eleştirmeye engel ise kaseti yüzbinler satan ismail yk hepimizi s*ker.*
(bkz: prestiji parayla ölçen zavallı)
(bkz: sana hırladım)
(bkz: hepinize hırladım)
(bkz: tüm dünyaya hırladım)
(bkz: cüneyt arkın)
ömer üründül'ün kişiliğine laf eden olmadığı gibi, nasıl bir kariyerinin olduğunu eleştiren de yok. lâkin sen türkiye'de hani derler ya "70 milyon kişinin izlediği" ama esası ortalama 20-30 milyonun izlediği bir programda yorumculuk yapacaksan, kendine güven ve birikimin olması şarttır. tabi üründül'ün kendine güveni tam. ama birikim sıfır. şöyle bir konuşmanın nesi malayanice değildir sorarım: "şimdi skor 1-0. bir gol buldu mu arjantin, hop dengelenecek maç" bu örneklerin en az dozlu olanı. diğerleri malumunuz zaten. bu adam yorumcu değil, zevkçidir.
çizik cd'nin takılması gibi aynı lafı tekrarlayıp duran yaralıların iddiasıdır.

zengin parası bu tip züğürtlerin çenesini yorsa da, burada geçmemektedir. önüne 5 lira atsan istediğin kişiye sövmeye başlayacak kadar ruhunu paraya satmış birinin zavallılıktan bahsetmesi de ayrı bir ironidir.
aynaya bakmayan kişilerin yapmış oldukları gerçek bir tespittir.