bugün

kendisinden 5 kilo saç çıkacağını düşündüğüm teoloji kriptoloğudur. bir de abartmasa. soyutlamadan somuta gidildiği nerde görülmüş. her şeye rağmen kendini davasına adamış, geniş düşünen bir insandır. benzer bir kişi için (bkz: haktan akdoğan).
genç, araştırmacı bir şeyleri araştıran ortaya koymaya çalışan, boş boş hayatını yaşamayan,doğru yanlış ortaya bir şeyler koymaya çalışan bir tıp doktoru, en azından boş çuval değil hercai yaşamıyor, onun gibi araştırcı ve gayretli bir dolu daha genç olsa memleketimiz daha iyi bir yerde olurdu diye düşündüren, televole tarzı olmayan örnek, memlekete millete faydalı olmaya gayret eden başarılı bir arkadaş.
Bu gün programında 'hayvanların değeri islamda büyüktür. Kapınızın önüne bir tas su koyun bu hem evinize bereket getirir hemde size sevap' gibi şeyler söyleyerek çoğu kişinin taktirini kazandığını düşündüğüm adam. Çünkü eğer din konusunda sözünü dinleyen insanlar varsa yapacaklardır.
soyadı kendisine yakışan insanların akıllarını çelmeye çalışan şahıs.
modern islamcı görünümüyle islamı sevdirme gibi bir misyon verilmiş kendisine sanırsam. gayet de itici.
saçı 4 ayrı parçadan müteşekkilmiş gibi duran adam. ayna yok zannedersem hayatında.
ygs 2012 için kapısı çalınması gereken adam.
(bkz: şifre kasılır)
şarlatan...
hayatımda gördüğüm en garebet kişi. üç cümlesinden biri "göktaşı düşebilir".
(bkz: saçına gurban olduğum)

http://galeri.uludagsozlu...sa%C3%A7lar%C4%B1-123043/
ramazan ayı arifesinde yeni programı ile ilgili yayınlanan tanıtımlarda kendisini kutsal topraklarda gördüğümde aha şimdi kafayı kazıtacak mecbur dediğim, sonrasında programında rastgeldiğim üzere saçından canı sıkıla sıkıla sadece sembolik bir tutam kesilmesine müsaade eden saç kişisi.
ne anlatırsan, ne yaparsan yap ama o saçları kes, tek dileğim bu senden.
bir ara uludağ üniversitesinde biyokimya dalında uzmanlığa heves etmiş. hocaların " bakın ömer Kur'an'ın şifresini çözdü, şimdi de biyokimyanın şifresini çözmede sıra " diye alay konusu olmuş ve hevesi kursağında kalmış insan.
rasim ozanla aynı programa çıkması gereken kişi.
ilginç saçlarıyla sürekli dikkat çeken şahıs.
bu ramazan hem fox tv'de hemde tnt'de program yapan insan. aynı zamanda doktordur.
(bkz: ölümüne üzülünmeyecek insanlar)
kuran'da sayılardan mayılardan mucize bulma işine girmiş bir arkadaş. hayır insan neden böyle şeylerle uğraşır ki x sayısının kuran'da ne kadar tekrarlandığını öğrenmesek kuran'ı sevmeyecek miyiz nedir?
(bkz: evlat olsa sevilmez)
(bkz: ömer çelakıl ın kafasına göktaşı düşmesi)
bir nevi dekoder.lig tv yi seyredebilmeniz için, bu şahsın çıkışlarından(ağız,burun,kulak vs.)herhangi bir tanesine televizyonunuzu bağlamanız yeterlidir.
teke teke çıktığında murat bardakçı 10 dakika içinde ağlatmışdı ömeri.izleyip gülmek isteyenler için http://www.fatihaltayli.c...detail_video.cfm?cat_id=7
not:üye olmak lazım izlemek için .*
enteresan bi zeka. medyanın kullanıp attığı biri olmadı. adam ciddi ciddi program sunuyor. demek ki neymiş doktor olunca her kapı açılıyormuş. yok yani cidden böyle bir şey var. şu öss denen boktan sınavı geçin. sisteme uyumlu biri olduğunuzu kanıtlayın. her türlü fırsat veriliyor. bu doktarlara da çok aşırı saygı duyuluyor toplumumuzda.
geçen gün gördüm bunu, baktım koşuyor, biliyor berbere götüreceğimi, bağırıyor bi de, ben tıraş olmam, ben tıraş olmam diye, yakalayamadım da. ama yakalacağım bir gün. ben baki abi'ysem eğer o saçları bir gün kırptıracağım, görür o.
asterisk key programı gibi adam.