bugün

suç, ayıp, günah, çirkinlik olan hata.
2.5 ay önce bu sözlükten bir yazar ölmüş anneme küfretti. kendisini affediyor ve allah' a havale ediyorum.

edit: bunu eksileyen varlığı da anlayamıyorum. yuh olsun sana.
edit: hala eksiliyorlar ya. çok kötü kalplisiniz çok hem de.
edit: 3. kötü kalpli kişi de eksilemiş.
suç, ayıp, günah ve çirkinliği üzerime alarak, kadir mısıroğlu'nun mezardaki kemiklerini s*kiyim diyorum. hakeden kişi hayatta da olsa ölmüş de olsa küfürü hakeder. bunun suçu, ayıbı yoktur.
insan mı ona bakmak lazım mesela püsküllü bir arkadaş vardı o benim gözümde insan kategorisinde değil.
Ayıp ve günah olmayandır. Ölmeden önce saygı duymuyorsam neden öldükten sonra saygıyı hak ediyor olsun. Zırvadır.
Kuzenim; ölmüş annesine küfür eden bir yavşağı pıçakla delik deşik etmişti. Yavşağın bir bacağı 10 cm kısa kaldı ve hadım oldu. Ölmedi. iyi ki de ölmedi.

Kuzen; iyi hal, ilk suç, ağır tahrik falan fıstık vs derken; 11,5 ay yatıp çıktı (net 12 ay yatsa sicil / sabıka sahibi olacaktı) . Avukat 1 apartman parası yedi o da ayrı mevzu tabii.

Yarağa yan basan o yavşak ise Emme basma tulumba gibi dolanıyor ortalarda şimdi. ibine olduğundan şüpheleniyor. Karpuzun hamı topalın götü hesabı. Koca istanbul. Kim kime dum duma AMK.
kimsenin savunamayacağı büyük çirkinlik.
Hayatı boyunca orospu çocukluğunu adet edinmiş biri için kaçınılmazdır. Çok umrunda olan hayatında adam gibi dursun. Yoksa mezarda kulakları çok çınlar.
sevgili dostum, normaldir çapulcu bunlar böyle aşşağılık oluyorlar sevgili takımdaşım