bugün

edilgen bir banyo ve imgelenmiş bir sabun ile icra edilebilir eylem.

eğer fiilimiz 'etmek' olacaksa 'niyet ettim niyet eyledim banyo etmeye' demek gerekir.
(bkz: bak sen allahın işine)
smokin giymeden banyo yapamıyorum. temizlenmiş hissetmiyorum kendimi.
çok zevkli bir eylem. deneyin tavsiye ederim.* *
esasen dünyanın yüzyıllar boyunca yaşadığı en büyük problemdir ve sözlük aracılığıyla insanlığın tekrar dikkatine sunulmuştur. acilen çözüm bulunmalı artık.
şeytan siker derler. montla yapmak gerekir sanki.
ebep çerçevesinde uygun olmayan biçimdir.
aşk acısı çekenlere tavsiye edilmeyen şeydir.
montla banyo yapsınlar!
Çok seksidir.
terbiyesizliktir zira ben paltosuz banyo yapmam.
yıl olmuş 2013 hala çıplak banyo yapanlar var hıaammına...
çok absürt kaçan bir durumdur. banyo vücudu değil giysileri yıkamak için yapılır.
en güzeli takım elbiseyle banyoya girmektir. malum insan yapacağı işi ciddiye almalı.
elbiseyle banyo yapmaktan mantıklıdır. ama elbise ile yapmanın çamaşırları aradan çıkarmak gibi bir düz mantığı da yok değildir.
alternatif olarak, giyinik bir biçimde çamaşır makinesi girmek olabilir. *
Manasiz baslik acip beyin tecavuzu.
(bkz: hergün yeni bir bilgi)
Akp döneminde gerçekleşmiştir.
ülkenin geldiği ahlaki çöküntü durumunda doğal olandır. inşallah akp gerekli düzenlemeleri yapar ve bu rezilliğin önüne geçer.

yıkanmak için ille de çıplak olmak mı gerekir yani.

ayrıca (bkz: doğacak bebekler giyinik olmalı)
banyo yapan bir insanın "banyo yaptım" diyebilmesi için gereklidir.

bazı yobazlar "edep yerleri örtülsün, cinler melekler görür" falan demiş, görecek tabi aslanım, sanki seni hiç çıplak görmediler, görecekler tabi.

hayır benim anlamadığım hangi din alimi bunu söylemiş? turp sıkarım onun din alimliğine, kıçını, daşşağını temizlemeyen adamdan din alimi mi olur ulan?

morganize işler resmen taşak geçmiş yobaz islamcılarla, helal olsun.

ha banyoda edep yerlerinin örtülmesi hadisesine gelirsek.
bakın amına çaktıklarım, eskiden insanların evlerinde duşlar, banyolar, jakuziler yoktu, millet dal taşak hamamlarda yıkanırdı, roma dönemi ile ilgili dizileri, filmleri aklınıza getirin, hamamda dal taşak oğlanlar falan. hoş değil tabi. onun için "edep yerlerinizi örtün" denmiş olabilir ki, bizim kültürümüzdeki hamam peştemalinin olayı sanırım budur.
astronot kıyafetiyle yıkanan biz insanların garipseyerek yaklaştığı hadise.
Ayıptır lan. Çıplak çıplak banyo mı olunur! Eski köye yeni adet getirmeyin!!!
terbiyesizliktir! yok dur lan başlıklar karıştı.

kasıt yıkanmak,yunmak,duş almaksa; düzenli olarak yapılandır. böyle efil efil,sular, köpükler vücuttan akıp gidiyor falan. *
yoksa banyoyu yapan ustayı diyorsak, o işin adabı çatalı göstermektir.cıbıl olmaz.

(bkz: bana kelime oyunu yapma)
frak giyip de banyo yapan benim için çok ilkel bi aktivite.
ben geçen takım elbiseyle yaptım inanın çok güzel oluyor. herkese tavsiye ediyorum.

tanım: çok anormal bir davranış gibi lanse edilse de gayet normal olan bir eylem.