bugün

çıkma teklifi nedir? yapmayın, yaptırmayın.
bazı gereksiz insanlar tarafından kaşar damgası yiyecek kızdır.
yoktur. zaten türk kızının taktiğine terstir. teklifi sen yapacaksın, o kabul edene kadar yarı ömrünü alacak, durum ciddiye giderse evlenmek için kuyumcu dükkanının dörte birini isteyecek, isteyecek, isteyecek, mezara kadar hep isteyecek. onun hayatı isteme üzerine kurulu.
- bak batırcan, 20 tane burma, iki tane set, 300 metre zincir isterim.
+ olur süheyla, sen ne getiricen.
- hı? nası yanee
+ diyorumki bunları istiyorsun, bu özgüvene bakılırsa daireyi sen alıyorsun heralde.
- saçmalama batırcan.
+ süheyla, siktirip gidermisin? lütfen.
Adamsın denilesi kızdır.
çok normaldir. anormal olan teklif edemeyen erkektir.
özgüven kızıdır.
şimdi burada bazı gerizkalılara cevap vermek gerekiyor. bunun genel, kaba adı çıkma teklfidir. atıyorum kahve içmeye gidelim mi demiyor musun? ee nedir bu teklif. ne boşuna yok çıkma nedir teklif nedir hedehödö.
düne kadar anormal gelen bir durumdu benim için ama. dün bir arkadaşımın erkek arkadaşına evlenme teklif etmesiyle tüm düşüncelerim değişmiştir.*
kendinden emin dişi kişiye müthiş bir üstünlük duygusu veren eylemdir. terkeden de bu kızımız olacaktır.
bu girişimini, ağzının suları akarak kabul eden erkeklere duyrulur;

- terkederken vajinasını da birlikte götüren kızdır.
nereye çıkıyoruz kardeş der karşısındakide.
abazandır. Sürtünecek penis arıyordur. Kendisine talibimdir.
Bir kaç kere denediğim fakat olumlu sonuç alamadığım olaydır. Şahsen benim çıkma teklifim seni seviyorum şeklindedir. sevdiğim insan Bende seni seviyorum derse otomatik olarak çıkmış oluruz zaten. Erkekler futbol oynayan kızı sevmez
yeni nesil kızdır.
liseden sonra rastlayamadığım kızdır. öyle özlemişim ki, arkadaşım "akşam dışarı çıkalım mı?" deyince dahi bir heyecan, bir mutluluk...

vesselam...
90larda kalmıştı o en son. şimdi direkt sevişiyoruz.
(bkz: mozart)
çok acı çektirir karşısındakine.
irite edici kızdır. bence bir kız sevdiğini belli etmeli ama çıkma teklif etmemeli.
- robot bi bakar mısın?
+buyur
-sen hayatında hiç bir kızla çıktın mı?
+ yoooee
-peki şimdi bir kız gelse teklif etse ne derdin?
+ yoooee
-salak.
bakışlarıyla hal ve hareketleriyle bu durumu belli eden kızdır, ağzından öyle bir söylem çıkmaya gerek yoktur, davranışları bu durumu açık etmeyle sonuçlanır.
(bkz: olur olur)

kabülümsün denilir hemen.
bundan çok var deyip harcamayın ender bulunan türlerdir bunlar.
kime ettiği daha önemlidir.
candır, kandır, cesurdur bir kere, belli tabuların içinde hapsetemiştir kendini.
(bkz: sözlükteki çakalların hemen artılaması) sizi gidi piçler sizi.
güncel Önemli Başlıklar