bugün

erkek milletinin cevabını yüzyıllardır bulamadığı en büyük sorunlardan biri.

evet beyinlerimizi kurcalayan, içimizi sızlatan, benliğimize parmak atıp varlığımıza hops cüccccüüüük yapan bir soruyla daha karşı karşıyaz sevgili kardeşlerim. akşam yorgun argın eve geldik elimizi yüzümüzü yıkadık naftalin kokulu picamamızı götümüze geydik akşama kadar hoşaf gibi olan ayaklarımızı az bişe rahatlatmak için çorapları da çıkardık mı deymeyin keyfimizeee... de o çorapları nere atacaz arkadaş?

günlük çıkardığımız çorabı kirli sepetine atsak eş ya da anneden veyahut abladan "hergün kirleniyo mu bunlar allasen yaaa, bıktım çamaşır yıkamaktan bıdı bıdı bıdı" şeklinde zılgıt yiyoruz.

kirli sepetine atmayıp odanın bi köşesine atsak "heryerde vücudundan bi parça bırakmak zorunda mısın? bi yerde çorabın bi yerde donun yemin ederim fenalık geldi bıdı bıdı bıdı" şeklinde atarlanmaları dinlemek zorunda kalıyoruz.

banyonun önüne duvaın dibine bıraksak "bunların yeri burası mı?? aloo kime diyom ben?",

gordolabın önüne koysak "ohooo burası olmamış yhaaa bidaaki sefere vitrinin baş köşesine koy",

orası olmaz, burası uygun diil, şuraya koyarsan elalem ne der, aman bıktım vay delircem.....

iyi de arkadaş bu ayaamı soktuumun çorabını nereye koyalım biz? yahu bi yer belirleyin artık şunlara yeminle çok üzülmeye başladım ben.

bi tane de girişimci mobilyacı "geyilmiş çoraplık" diye bi mobilya üretmez mi yaaa?

gerildim amınakoyim, valla ayaklarım felan hep terledi şu an. hoof!
tek kullanımlık çoraplar üretilmeli, erkeklerin bu çok önemli mağduriyetine son verilmelidir.

bunların mağduriyetleri bile komik. kıyamam.
yenilebilir çoraplar olması da bu sorunu giderecektir. peynirli doritos gibi yani.
termosa koyun, bu şekilde soğumaz ve ertesi gün gene sıcak sıcak giyersiniz. *
Köpeğiniz varsa sorun olmaz. Çorabı çıkarın yere koyun sabaha zaten çoraptan eser kalmıyor.
benim sağ ve sol ceplerime koyarak hallettiğim sorun.
yatak altı yatak üstü yorgan içi diye devm eder..
iki üç günlük gibi az kullanımlarda yatak ucunda dinlendirilir. dört beş gün oldumu artık kirli sepetine atılabilir.
tek kullanımlık çoraplar üretilmeli, erkeklerin bu çok önemli mağduriyetine son verilmelidir.simal tarafından verilmiş harika bir cevap.
ama eksik.
kullandığımız bu çoraplar* çıkarıp bir yere bıraktığımızda 1 dk sonra kendini imha edebilsin.
termo kitabının arasına. maksat ders çalışırken uykum gelmesin. o koku dinç tutuyor.
Acun gibi çöpe atabilirsiniz.
(bkz: nereye sıçacaklar)
erkeklerin yıllardır çözemediği sorunsaldır. 3 bilinmeyenli denklem gibi.
Çıkarılan yere koyulmalıdır.