bugün

yazmayı,çizmeyi seven hoşsohbet güzel insan.
cibili cittan fibili fittan tombili tittan zombili zittan..gider bu böyle.
anlayisli yazar.
akşam akşam güldürmüş yazar.
(#10290808) kendini ıssız adam zannederken, kendini sex and the city'de yaşıyor zannedenlere bok atan yazar.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
fetişist yazar.

(bkz: uzak durun)
kendisinin brazzers'daki şarjör bacak olmasından şüphelenmekteyimdir.
cibilliyeti belirsiz yazar.
bkz.dersini almışta ediyor ezber.
küfürlü müfürlü yazıyor am, göt, meme diyor... sorun bu değil benim açımdan. biraz daha toplasa hikayelerini ve biraz daha heyecan katsa işin içine, mesela tak sevişirken uzaylılar gelse, sonra uzaylıları sikip onlara uzay lirası bıraksa, nebliyim heyecan istiyoruz kendisinden biraz daha. kaliteli bir troll olabilir. zevkle okuyoruz.
bak kardeşim
bu yaşıma kadar, hiç hamburger yemedim, 650 lira maaş alıyorum ve bunun 550 lisini kiraya veriyorum, bütün bu sıkıntılara rağmen, şu sözlükte 2 saat durup stres atmaya çalışıyorum, ama senin o lanet yazıların beni büsbütün sinir ediyor, bu zamana kadar bir karıncayı incitmemiş olan ben ramazan buluğ usta, yeminle söylüyorum senin ağzını yüzünü beyzbol sopasıyla dağıtmak istiyorum. pardon bi an hamburger yemememden kaynaklanan stresimi sana yansıttım. bak ya adam gibi kendinden bir şeyler yazarsın ya da o özendiğin kernel ve cool adamla beraber uzaylılara kaçırttırırım seni.
(#10443536) bu konuya bu cevabı (#10443620) vererek sandalyeden düşmeme neden olan yazardır. kolum kırılsaydı tazminat davası açardım yalnız kendisine *
(#10508621)
kendisi ya yılmaz özdil, ya da alıntı yaparkan sıpoğlır* yazmayı unuyor / yazması gerektiğini bilmiyor.
bursa galatasaray macına girdiği entryle beni koparan yazar. Büyük saygımı kazanmıştır.
http://inci.sozlukspot.com/e/32618943/

uludag sözlük düşmanı bir inci yazarı.
burda da yazarımtrak, hatta yazarımsı.
uludağ düşmanı olmayan yazar.
yahu buraya düşman olsam niye yazayım ?
beni tanımadan yorumda bulunan yazar. hoşgelmiş sözlük argonundan bir haber olduğumuda nerenden çıkardın,
senin için yazılanlara bakılırsa galiba kendinle karıştırdın.
donanım haber le ilgili yazdığı;

"orospu çocukları ile dolu sitedir." olan yazar.
(bkz: sacma sapan msj yollayan yazar)....merhaba ben moonlight sonata ,25 mayıs'ta ssg'yi devirip sözlüğü ele geçireceğim.
siz bu yazıyı diğer yazarlara atın .
atmayan olursa uçururum haberiniz olaa... zall'a da haber vermeyin.

usta mecburi attım uçurulmamak için : ( bence sen de başkasına at.
(#12158111) avrupada zenci penisi yedıkten sonra yazdığını düşündüğüm yazar.
5 senelik sözlük maceram boyunca 2 entysi ile tanıdığım en garip yazar ünvanına sahip olan yazar. troll gibi ama değil gibi.
(#12158111) has.. ordan.
sözlüğe yakışmayan yazardır.
boşuna yaşıyor.
7. nesil silik.