benim, pet şişeyi atacak çöp bulamadım, 3 aydır çantamda benimle seyehat ediyor.
elimde, cebimde ya da çantamda taşırım bir çöp kutusu bulana kadar.
Şehrinin ilerde Suriyeli terörist pardon mülteci istilasıyla içine sıçılacağını hesaplayamadığından hayatını boş yere çöp taşıyarak heba etmiş insandır.
ben biraz taşırım çöp yoksa yola atarım. sonuçta belediye temizlesin işi ne? ya da çöp koysun her yere.
ayrıca doğayı değil taş yığınlarının olduğu yeri kirletiyorum.
Hunharca çoğalması dilenen, duyarlı insanlardır.
O çöpü, dakikalarca taşıyan elleri, aydınlık yürekleri öpüyorum...
Hayat Sizlerle güzel beeeee....
Temizlikçi abilerimizin eğilip almasındansa elimde tutmayı tercih ederim.
sığdırabilirse cebine sokan insandır.

çöp kutusu bulamayınca eve kadar götürmektir.
insandırlar. gün içerisinde öyle iğrenç insanlara denk geliyorum ki 2-3 metre ilerisinde kocaman çöp konteynırı varken yere atıyorlar çöplerini. 3 metre lan insanlık ile aranda 2-3 metre var hangi ara bu kadar insanlığa üşenir hale geldiniz bilemiyor insan..
millete kufrediyoruz etrafa cop atiyorlar diye ama bir yerden sonra bunaltici olan eylem. birader suraya bir cop kutusu koysaniza ya
Benim bu. Eger organik bir cop tasiyorsam , erik cekirdegi gibi, buldugum ilk topraga salarim. Eger plastik sise falansa cop bulana kadar beklerim ya da cantama atarim.
etrafta çöp tenekesi yoksa cebime kayır, ilk fırsatta çöpe atarım. çocuklarıma da böyle öğrettim. biz çevrecinin daniskasıyız.
açık ve net gerizekalılardır.
benimdir o. elimde unutup uzun sure sonra cantamin bir gozune koyarim. sonra atarim
bunun aile den geldiği hurafesi kesinlikle yanlıştır. elimiz gitmez zira o çöpü yere bırakmaya. hatta elimizden düşen çöplerin peşinden koşarken çok ezildik de öldük. değerimizi bilin.
ya benim çöpümle mi kirlencek sanki diye her pisliğini yere atan barzolara dert olmuştur.
ben cantama atiyorum sonra cantayi cop kovasi yaninda bosaltiyorum. evet bakin daha pis olanlari varmis.
Keske herkes kendi copunu atsa keske..
Dunya o kadar pis'ki..
olağan karşılanılması gerekirken adına başlık açılmış insanlardır. bu konuda örnek insandır.
Çöp bulamayınca bir süre elimde tutar taşırım. Çöp kutusu görene kadar da taşırım. Ama Tanıdığım birini görünce çöpü çöp kutusuna atmak için taşıdığımı unutup tanıdığım kişinin kafasına atarım. Çünkü çok komik. Tanıdığım birini göremezsem artık mecburen çöp kutusuna atarım.
Gerizekalıdır diyen yazarın evi çöplük olmuştur çoktan.
benim o. araban çöplük gibi diyorlar arabama binenler neden biliyor musun güzel kardeşim çöpümü atacak geri dönüşüm kutusu bulmadan atamıyorum çünkü.
her şeyin değişip dönüştüğü bir dünyada benden arda kalan çöpler niye daim olsun.
Yav ona ver iki günlük yönetim hakkı bak nasıl dünya güzelleşiyor.
elimde taşımaya üsenip cebime attığım ve orada unuttuğum çoktur. Kirletmeyin lan yerleri.
Ben cebime atarım, kabul oluyor mu öyle?
5 yaşında ayda bir alınan gofret helecanla soydum. Babam almıştı. Ambalajını yere attım. Daha ambalaj yere değmeden ayaklarım yerden kesildi. Babam kulağıma asıldı ve al onu yerden dedi. Babama yerdeki diğer çöpleri gösterdim. Sen on lar dan olmayacaksın dedi. O zamandan beri yere hiç birşey atmam.